banner615

banner614

banner701

SABAH ÇORBASI İÇMEK GELENEK OLDU

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'dan sonra Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile sabah çorbası içti. Sabahın ilk ışıklarında sahaya çıkan işçilere mesai öncesi sürpriz bir ziyaret yapan Başkan Özlü, "Onlar çalışırsa Düzce Belediyesi çalışır. Soğuk hava şartlarına aldırış etmeden fedakarca işini yapan her bir işçimizi tebrik ediyorum." dedi.

Gündem 22.01.2020, 12:19 22.01.2020, 16:07
1495
banner682
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı saha personelini mesai öncesi ziyaret etti. Sabah 5'te mesaisi öncesi görev dağılımlarının yapıldığı Hal binası arkasındaki ofiste saha personeli ile görüşen Başkan Özlü önce işçilerle sabah çorbası içti."Sahadaki elimiz, ayağımız, gözümüzsünüz"
Her işçiyle tek tek sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Özlü "Sahadaki elimiz, ayağımız, gözümüz olan temizlik işçilerimizi görevlerine başlamadan ziyaret etmek istedik. Onlar bizim için çok önemli, talepleri de çok önemli. Onlar çalışırsa Düzce Belediyesi çalışır. Onlar görevlerini layıkıyla yerine getirirse biz başarılı oluruz. Sabahın bu saatinde soğuk hava şartlarına aldırış etmeden fedakarca işini yapan her bir işçimizi tebrik ediyor, teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.
İşçiler de Başkan Özlü ve beraberindeki heyete ziyaretleri ve taleplerini iletme fırsatı tanıdıkları için teşekkür etti.

İlk çorbayı içen Başkan Yanmaz'dı
Öte yandan belediye başkanı seçilmeden önce sahada çalışan personel için "Sabahları sıcak çorba içmeden benim personelim sokağa çıkmayacak" sözü veren ve bu sözünü göreve gelir gelmez tutan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz da geçtiğimiz temizlik işleri personeliyle sabah çorbası içmişti. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün de temizlik işçileriyle bir araya gelip çorba içmesi, "Başkan Yanmaz'ın başlattığı geleneği Özlü devam ettiriyor." dedirtti.Yorumlar (6)
CAN.D 9 ay önce
SAYIN BASKAN DÜZCEMIZ COK KÖTÜ PIS KÖMÜR KOKUSU KOKUYO ALLAH ASKINA SU KALITESIZ PIS KÖMÜRÜ SOKMAYIN DÜZCEYE YA AVRUPADA YASIYORUM 40 SENEDE ILK DEFA KISIN GELDIM BIN PISMAN OLDUM ALLAH YARDIMCILARI OLSUN ORDA YASAYANLARAA
Düzceli 9 ay önce
İşçi arkadaş uygulama geç kalınmış sizin emeğiniz alın teriniz çok önemli.Fakat Özlü belediye başkanı bakanlık bitti.Bundan sonra Düzcenin belediye başkanı olarak çalışırsa,çalışçak.Henüz icraat göremedik.
burak 9 ay önce
birak sovmenligi başkan gösteri yapma be
İşçi 9 ay önce
Bakanımız ile sabah sohbeti çok güzeldi ve sorunlarımızı anlattık cok sıcak kalpli Bi insan hiç olumsuz konuşmadı
Düzceli 9 ay önce
Neyin bakanı.Özlü Düzcenin belediye başkanı.
nereye 9 ay önce
abi bir arada sizi belediye başkanı ziyaret etsin,onlada tanışırsın hem.
27°
hafif yağmur