banner615

banner614

banner620

“SAĞLIK AÇISINDAN SAKINCALI BİR DURUM"

banner619

Düzce’nin çöpünü toplayan araçlar ve Düzce’nin sebze meyve dağıtımının yapıldığı Düzce Sebze Hali’nin yan yana olması vatandaşların tepkisini çekti. Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün temizlik araçlarını Düzce Sebze Hali’nin hemen arka tarafındaki şantiye alanında temizlemesi nedeniyle vatandaşlar sebze ve meyvelerin hijyenik olamamasından endişeli.

Gündem 03.11.2019, 11:33 03.11.2019, 12:26
1480
banner621

Düzce Sebze Hali’nin hemen arkasındaki şantiye alanında Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait araçların temizlenmesi vatandaşların tepkisini çekti. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’mıza (0542 767 18 81) gelen şikayette vatandaşlar  Düzce Belediyesi’ne ait temizlik araçlarının Düzce Hali’nin arka tarafında temizlenmesinden dolayı halde ki sebze ve meyvelerin hijyenik olamayacağından şikayet etti.

 

Sağlık açısından sakıncalı bir durum olacağını söyleyen vatandaş şunları belirtti: “Burası hal binasının tam dibi ve Düzce’nin çöpünü toplayan temizlik araçlarının toplandıkları ve temizlendikleri yer burası. Hemen arka tarafı sebze hali. Ne kadar hijyenik olabilir ki. Sağlık açısından sakıncalı bir durum” diye konuştu.
 


Son olarak vatandaşlar Düzce Belediyesi’nden  Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün araçlarını başka bir yerde temizlemesini isteyerek Düzce Belediyesi’nden bu soruna bir çözüm bulmasını istedi.

banner626
Yorumlar (5)
Sozubuyuk 4 ay önce
Bence baska bir nedeni var buhaberin
CAN.D 4 ay önce
DÜZCEDE NE DOGRU YAPILDIKI DÜZCEDEN ALT YAPI ÜST YAPI BERBART SEHIR MERKEZINDE ESKI BINALAR YIKILDI YIKILACAK BERBART GÖRÜNTÜ SANKI AFRIKAYA GELDIM
CAN D YE 4 ay önce
HEM SEVMİYORSUN, HEM HER HABERDE OLUMSUZ YORUM YAPIYORSUN, HEM BÜYÜK ŞEHİRLERLE KIYASLIYORSUN? YURT DIŞINDA YADA BÜYÜK ŞEHİRDEN GELEMİYOR MUSUN DÜZCEYE? NE BU DERDİN?
dusçelı 4 ay önce
yanındanda ıstanbula içme suyu gıdıyor onu da soylıyleım ıstanbullu içıyorrrrrr
Huseyin 4 ay önce
Çöp kamyonları o kadar pis kokuyorki çok kötü,içi hijyen ne durumda mikrop yuvasıdır çok sık ilaçlı tayzikli su dezenfekte edilmeli sık sık kamyon kasa içleri
15°
açık