banner615

banner614

banner701

SAĞLIKTA DURUM DEĞERLENDİRMESİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz başkanlığında koronavirüs salgını ile ilgili durum değerlendirmesi yapmak ve normalleşme sürecinde alınacak tedbirlerle ilgili idareci ve hastane yöneticilerinin katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi.

Gündem 30.05.2020, 14:45 01.06.2020, 11:17
1754
SAĞLIKTA DURUM DEĞERLENDİRMESİ
banner682

Koronavirüs salgını sonrası 1 Haziran'dan itibaren normalleşme sürecine girilecek olan Türkiye'de kamu kurumları da normal çalışma düzenlerine geri dönecek.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, 1 Haziran'dan itibaren normalleşecek olan hastanelerdeki son çalışmaları ve koronavirüs süreci ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Volkan Temi, Halk Sağlığı Başkanı Uz. Dr. Ökkeş Kepek ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Elif Yılmaz katıldı.

Koronavirüs salgını ile ilgili durum değerlendirmesi yapılan toplantıda, ayrıca yeni dönemde alınacak önlemler, hastanelerdeki çalışma düzeni ve sağlıkçıların beklentileri başta olmak üzere birçok konuda görüş alışverişinde bulunuldu.

banner710
Yorumlar (2)
Doktor Araştırma 1 ay önce
İdris hoca bu salgında üniversitede iyi bir yönetim sergiledi. Kendisi takdire şayan. Bence rektörlüğe aday olmalı gelecek dönem.
shalamars 1 ay önce
Örnek olacak bir sosyal mesafe olmuş, aralarında 1 metre bile yok fotoğrafı çeken dahil 6 kişi ufak bir oda da yan yana dizilmişler. Merak ediyorum bu toplantıyı yapacak daha steril ve büyük bir yer yok mu?
23°
açık