banner615

banner614

banner701

SALGIN, ÖZLÜ’NÜN YOĞUN TEMPOSUNA ENGEL DEĞİL!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kullanım tasarrufu belediye şirketi Beltur A. Ş.’ye geçirilen Düzce Kasrı’nda yürütülen yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Kısa sürede hizmete sokulması hedeflenen Düzce manzaralı sosyal tesiste nişan, kına, düğün organizasyonları yapılabileceğini belirten Özlü, “Burası “Düzce Mutfak Sanatları Merkezi” haline gelecek. Menüsünde 81 çeşit Düzce yemeği olacak.” dedi.

Gündem 27.03.2020, 13:02
2386
SALGIN, ÖZLÜ’NÜN YOĞUN TEMPOSUNA ENGEL DEĞİL!
banner682

Koronavirüs salgınına rağmen her gün görevinin başında olan ve çalışmaları titizlikle takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde işletme hakkı belediye şirketi Beltur A.Ş.’ye devredilen Bahçeşehir bölgesinde yer alan Düzce Kasrı’nda başlayan yenileme çalışmalarını da bizzat takip ediyor. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile düzenlemelerin devam ettiği Düzce Kasrı’nda incelemelerde bulunan Başkan Özlü, son durum hakkında bilgiler aldı.

“Düzce’nin prestijine yakışır bir mekan haline gelecek”

Sosyal tesis için son hazırlıkları yerinde takip eden Özlü, burada yaptığı açıklamada, “Düzce Kasrı’nda devam eden tadilat çalışmalarını yerinde inceledim. Çevre düzenlemesi şuan da devam etmekte ve bina içerisindeki tadilatları da en kısa süre de tamamlayacağız.

Düzce manzaralı sosyal tesisimizde nişan, kına, düğün organizasyonları yapılabilecek. Tesisimizin yemek menüsü Düzce’ye özgü yöresel lezzetlerinden oluşacak. Burası “Düzce Mutfak Sanatları Merkezi” haline gelecek. Menüsünde 81 çeşit Düzce yemeği olacak. Ayrıca çocuk oyun alanları da olacak. Hem Düzceliler’imizin hem de dışarıdan gelen misafirlerimiz için keyifle vakit geçirebilecekleri, temiz havası, eşsiz doğa manzarası ile 7 den 77 ye herkesin tercih edebileceği Düzce’nin prestijine yakışır bir mekan haline gelecek. Sosyal tesisimizi yaz aylarına kadar bitirmeyi planlıyoruz.  Düzce’mize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

banner710
Yorumlar (9)
Murat 2 ay önce
Sayın başkan yıkılan öney apartmanı arsası çöp deposu olmuş,hiç yakışmıyor,lütfen temizletuverin de mahalleli bir oh desin.
Madur 2 ay önce
Kapış kapış yerine paha biçilmez kazuk oğlu olarak hakkımız haram olsun
Ali 2 ay önce
Yorumlari yayinlicak cesaretiniz bile yok halkin gorusune fikrine sayginiz yok yaziklar olsun sizi takip edenlere yaziklar olsun
radyasyona maruz kalmayın 2 ay önce
antenler oradan kalkmayacaksa milleti radyasyona maruz bırakmayın bari, başka .ir yere taşıyın onları.
Yener yeter 2 ay önce
Yazık! Hazırdaki tesislerin kapısını açsanız çalıştırsanız daha akıllıca olmaz mı?
Ali 2 ay önce
Hangi tempo acaba baska ne islerle ugrasmista biz goremiyoruz acaba parlatma isinden vazgecin biraz objektif haber yapin artik.
Düzceli 2 ay önce
Sn.Başkan suya indirim yapmanızı istiyorum düzceli adına tüketim koranavirüs nedeniyle arttı.
Vatandaş 2 ay önce
Ne oldu millet bahcesi ne oldu asar deresı işi hanı başlanacaktı bekliyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
hafif yağmur