banner615

banner614

banner620

SHOW PEŞİNDE DEĞİLİZ

banner619

Tekel işçilerinin Ankara'da yaptıkları eyleme destek vermek amacıyla istanbuldan yola çıkan Altınokta Körler Derneği Başkanı ve Üyeleri Düzce'de basın açıklaması yaptı.

Gündem 01.01.2010, 16:08
106
SHOW PEŞİNDE DEĞİLİZ
banner650

Tekel işçilerinin ankarada yaptıkları eyleme destek vermek amacıyla istanbuldan çarşamba günü yürüyerek yola çıkan Altınokta Körler Derneği başkanı ve üyeleri yeni yılın ilk gününde düzceye geldiler.
Anıtpark önünde basın açıklaması yapan grup Engelli kadrosunda çalışan tekel işçisi ve aynı zamanda Altınokta Körler Derneği İstanbul Şube Başkanı Murat Demirok anıt parkta yaptığı konuşmasında, “bizler 6 nokta görme engelliler olarak Türkiye'deki çarpık düzenin hükümetlerin vermiş oldukları zararları kamooyuna taşımak istiyoruz. Bizler şov peşinde değiliz. Önümüze konulan engelleri ortadan kalldırmak için İstanbul şubemizden, ankarada emekçi tekel işçilerine destek için yürüyoruz ve başbakanlıkta buluşmak istiyoruz. Önümüze engel koymayın. Bizler size engel değiliz, sizlerde bizlere engel olmayın vereceğiniz destek bizi güçlü kılcaktır.” şeklinde konuştu.

banner626
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu