banner615

banner614

banner701

SU'DAN MÜCADELE FORMÜLÜ

banner619

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında halkı bilgilendirme toplantılarına başlandı. Bu kapsamda ilk toplantı Karaca Mahallesi’ndeydi. Vali Ali İhsan Su, Emniyet Müdürü ve İl Müftüsü ile birlikte gittiği Karaca Mahallesi’nde mücadelede birlik mesajı verdi.

Gündem 12.12.2014, 17:00
264
SU'DAN MÜCADELE FORMÜLÜ
banner682

Vali Ali İhsan Su, uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ve İl Müftüsü Selami Emen ile birlikte Karaca Mahallesi sakinleri, sporcular ve öğrencilerle bir araya geldi.

Vali Ali İhsan Su, burada yaptığı konuşmada“Çocuklarımıza sahip çıkacağız, gençlerimize sahip çıkacağız, evladımıza kendimize sahip çıkacağız. Bu hepimizin görevidir. Kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracağız. bu konularda hep birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Bir olursak diri oluruz. Güçlü oluruz. Her türlü zorluğun üstesinden geliriz. Bizimle hep irtibatlı olun. Kötü alışkanlıkları olan bildiğiniz kimseler varsa anne baba olarak bunların düzelmesi için gayret sarf edin. Herkes kendi evladına mukayyet olacak, bir sıkıntı olursa hemen bize intikal ettirecek ki biz ona yardımcı olalım.” dedi.

Toplantı; Karşılıklı sohbet, taleplerin dinlenmesi, öğrencilere kitap dağıtımı ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Haber:S.KAŞKIR

 


Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu