banner615

banner614

banner701

SULAR DA KAFALAR DA BULANIK

banner619

Düzce’de kirli su sorunu bitmiyor! Kirli su yüzünden adeta eziyet yaşayan mahallelere yenileri eklenmeye devam ederken, giderek artan bu sorun kalıcı bir çözüme duyulan acil ihtiyacı da gözler önüne seriyor.

Gündem 05.10.2018, 14:27 05.10.2018, 20:19
1132
banner682

Düzce’nin bazı mahallelerinde musluklardan kirli su aktığı yönündeki iddialara yenileri eklendi. Şıralık, Çay ve Fevzi Çakmak mahalleleri ile yine mücavir alanda bulunan Gökçe Köyü sakinleri de aynı durumdan muzdarip şekilde yetkililerden çözüm bekliyor.

Birkaç gündür devam eden yağışların ardından çamurlu şekilde akan su yüzünden günlük ihtiyaçlarını dahi karşılayamayan ve çile çeken Düzceliler, Belediyeyi bir kez daha göreve davet etti.
 


Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na gönderilen son fotoğraflarda su sorununun ulaştığı boyut gözler önüne serilirken musluklardan adeta çamur akması yüzünden sıkıntı yaşayan vatandaşlar, sık sık baş gösteren bu eziyetin son bulmasını istedi.
 
Özellikle yağışlı havalarda suyun kirli şekilde aktığına dikkat çeken mahalle sakinleri, belediyeye bir çok kez yaptıkları şikayetlere rağmen soruna kalıcı çözüm getirilmemesini ise eleştirdi.
 
Öte yandan son aylarda Düzce’nin birçok mahallesinden‘Kirli su’ isyanının yükselmesi alt yapının yetersizliğinin yeniden sorgulanmasına yol açtı.Vatandaşlar, geçmişi yıllar öncesine dayanan mevcut su şebekesinin artık miadını doldurduğunu, onarım çalışmalarının soruna merhem olmadığını iddia ederek, Düzce Belediyesi’nin sil baştan bir yenileme çalışması yapması gerektiğine değindiler.

Haber: B. SUNMAN

Yorumlar (19)
Düzce 2 yıl önce
Dün Aziziye Mahallesinde de durum aynıydı. Şikayette bulunduk çözeceğiz dediler. Sanmam.
Yazık bize 2 yıl önce
Resmen sahipsiziz. Ne belediyesi doğru dürüst çalışıyor ne kurumları. Birde utanmadan aday çıkaracaklarmış
Çamur su 2 yıl önce
Gümüşovada resmen çamur akıyor belediye yapıyor yaptıkça daha çok çamur akıyor
Adem 2 yıl önce
Çeşmeden su içiliyor diye bir haber yapmistiniz öncü TV şimdi bunu söyleyen şahsiyetleri getirin bu çamurlu suları icirin hazır su kullanıyoruz incelediğimiz belediyenin çeşmelerden akıttığı bu sulara zam üstüne zam ödüyoruz helal olsun
Düzce'li 2 yıl önce
yarın seçim olsa hemen unutur yine aynı partiye oy atarsınız.
zekeriya 2 yıl önce
işin başında işi bilen adam olmazsa böyle olur.
Sezgin 2 yıl önce
Belediyenin İş yapmayan nerdeyse elinde bastonla dolaşacak yaşa gelmiş iş yapmayan müdürlerini değişmesi lazım
nsm 2 yıl önce
niye sikayet ediyorlar anlamiyorum? yahu bunlar hüllooog cekip, kendilerini defalrca kandiran bu arkadaslari beyinlerinden akil fiskiricasina secmedi mi? ben bunlardan der yanabilirim, cünkü ne olduklarini bildigimden secmedim. siz oturun yerinize.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık