banner615

banner614

banner701

SÜT VE POĞAÇA İKRAM EDİLDİ

banner619

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Gençlik Sabah Namazında Buluşuyor’ sloganıyla yurt genelinde başlattığı sabah namazı buluşmaları kapsamında Düzce’deki gençler, 81 ille eş zamanlı Düzce Merkez Büyük Camii’nde sabah namazını eda etti.

Gündem 30.12.2019, 10:41 31.12.2019, 10:39
1342
banner682

81 ilde eş zamanlı olarak ‘Gençlik Sabah Namazında Buluşuyor’ etkinliği düzenlendi.


Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı gençlik merkezlerince, birlik, dirlik, huzur ve sükun mekanları olan camilerle gençleri buluşturmak, milli ve manevi değerleri gelecek nesillere aktarmak ve gençlerin bir araya gelmesine vesile olmak amacıyla 81 ilde eş zamanlı olarak ‘Gençlik sabah namazında buluşuyor’ etkinliği Düzce Merkez Büyük Camii’nde gerçekleşti. Sabahın erken saatlerinde Büyük Camii’ne gelen yüzlerce genç yan yana saf tuttu ve sabah namazını eda etti.


Namazın ardından Merkez Büyük Camii önüne kurulan standa cemaate süt, poğaça ve simit ikram edildi.
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, sabah namazı buluşmasının ardından gönüllü gençlerle Gençlik Merkezi’nde hasbihal etti.

Yorumlar (5)
İsmail 8 ay önce
Böyle araştırmadan gerçek bilgi sahibi olmadan haber olmaz, merkez camiinde 2013 yılından beri her Pazar ( Ramazan ayı hariç ) süt ve poğaça dağıtılıyor. Bu etkinliği sanki Gençlik Merkezi düzenlemiş gibi yayınlamayın, yazıklar olsun.
düzceli 8 ay önce
sabah namazında hava karanlık olmuyor mu???
Kaynaşlılı 8 ay önce
Şu sabah namazı toplantıları yokmu tamamı cemaat ve fetö toplantılarıdır. isterseniz araştırında bakın. Örgütlenmenin bir başka yolu
düzceli 8 ay önce
millet ne kadar alışmış bedavaya ellerinde gelse hiç çalışmayacaklar birde sureyiyelilere kızıyorlar bizim milletimiz onlardan beter
noname 8 ay önce
bu her zaman olan bişey her pazar sohbetten sonra süt poğaça var yeni bişey değil yani herkesi bekleriz
22°
açık