banner615

banner614

banner701

SUYA ZAMMI ENGELLEDİ!

banner619

Akçakoca Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından içme suyuna zam yapılması yönünde hazırlanan komisyon raporu, Başkan Okan Yanmaz'ın müdahalesiyle meclis gündemine getirilmedi. Zam talebinden son anda haberi olan Başkan Yanmaz'ın komiyon başkanı olan MHP’li Meclis Üyesi Hanife Pazvant Tetik’e tepki gösterdiği iddia edildi.

Gündem 25.11.2019, 15:18 25.11.2019, 16:56
1409
banner682
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Hanife Pazvant Tetik’in başkanı olduğu Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından içme suyuna zam yapılması yönündeki kararını engelledi.

Edinilen bilgilere göre, Tetik’in başkanı olduğu 2 MHP ve 1 AK Partili meclis üyesinden oluşan Plan ve Bütçe Komisyonu, yaptığı inceleme ve araştırmaları sonucunda içme suyuna yüzde 30 oranında zam yapılması yönünde bir komisyon raporu hazırladı.

Hazırlanan rapordan haberi olmayan Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın, Kasım ayı Belediye Meclisi oturumunda önüne gelen zam talebine öfkelendiği ve kararı derhal geri çektirdiği öğrenildi.

Zam hamlesi nedeniyle komisyon başkanına tepki gösterdiği iddia edilen Başkan Yanmaz’ın, bundan sonra benzer kararların kendisine danışılmadan alınmaması yönünde uyarı verdiği öğrenildi.

Yakın tarihte sel ve heyelan afetinden çıkmış ilçede vatandaşları zamla karşı karşıya bırakmamakta kararlı olduğunu her fırsatta dile getiren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bu doğrultuda belediye hizmetlerinin bedellerini yükseltilmemesi için yeni yılla birlikte yeni bir yapılanmaya gideceği ilçede konuşulan konular arasında.


 
Yorumlar (5)
Balatlı 9 ay önce
Karısı için hastane mühürleyen bu hastalıklı zihniyetin şovunu bu millet yemez.Balonu erken patladı...3 ay sonra zam yapılmış olur zaten takipte kalın.
Ümit 9 ay önce
Akçakocada suya zaten yaz ayında zam yapıldı.
Serdar Gürler 9 ay önce
Memleketin yerlisi şehrine sahip çıkıyor Eşraftan Aileler belli bizim düzcedekilerin hiçbirşeyi belli değil sağdan soldan toplama düzce ile alakası olmayan kişiler zaten herşey darmadağan oldu bundan sonrada dikiş tutmaz ehliyet lazım.
CAN.D 9 ay önce
BÖYLE BASKANA CAN KURBAN HERYERDE ZAM HABERI VAR BIRDEFADA OLSUN INDIRIM HABERI VATANDASLAR ZATEN COK ZOR GECINIYOLAR BASKANI TEBRIK EDERIM ALLAH YOLUNU ACIK EDSIN SAG OL VAR OL
Düzceli 9 ay önce
Düzce belediyesinde bu fedakarlığı yapacak yiğit yok çünkü masraf çok,lüks yaşantıya yetmiyor tl.ler.Tebriklerimi sunarım size sn YANMAZ.
29°
açık