banner615

banner614

banner701

TARİHİ MAHALLE PAZARI’NDA TANAL RÜZGARI

banner619

Düzce'den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Akçakoca temasları sırasında Yukarı Mahalle Tarihi Pazarı'nı ziyaret etti. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Tanal, türkü söyledi, çocuklarla futbol oynadı, mancarlı pide yaptı.

Gündem 08.06.2020, 13:44
2295
TARİHİ MAHALLE PAZARI’NDA TANAL RÜZGARI
banner682

Milletvekili Tanal’a ziyareti sırasında CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir ve Başkan Yardımcısı Naim Top ile 8 ilçenin başkanı eşlik ederken, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve ilçe yöneticileri de konuk heyete ev sahipliği yaptı.

Tarihi mahalle pazarı ziyaretinde CHP’li heyete olan ilgi bir hayli yüksekti.

Hiçbir esnafı ve vatandaşı pas geçmeyen hepsiyle tek tek sohbet edip hal hatır soran Milletvekili Mahmut Tanal, mahalle çocuklarının arasına karışarak kendileriyle penaltı yarışması yaptı. Esnaflarla birlikte türküler söyleyen Tanal’ın müzik performansı dinleyenlerden alkış aldı.

Mancarlı pidesi ve melengüççeği ile anılan tarihi mahalle pazarının esnafıyla birlikte mancarlı pide yapan Milletvekili Tanal, pide yapımı konusunda hünerlerini gösterdi.

Bir saat olarak düşünülen Mahalle Pazarı ziyaretini, aşırı ilgiden dolayı 4 saatte tamamlayabilen Tanal ve beraberindekiler, daha sonra köy ziyaretleri yapmak üzere Melenağzı Köyü'ne hareket etti.

Yorumlar (4)
akçakocalı 4 ay önce
şimdiye kadar chp akçakocaya bir çivimi çaktı şimdi blof yapmaya reklam yapmaya gelmişsin istanbulun halini görüyoruz
CAN.D 4 ay önce
tanal GÖZ BOYAMAYA DEVAM
DÜZCELİ 4 ay önce
Özlü nerelerde bir bakın bakayım çilimliden topçulardan dışarı çıkamıyordur düzce genelde zaten başkaları tarafından yönetiliyor artık özümüze dönüp halkçı cumhuriyetçi sosyal demokrat kişilerle bir olmak istiyoruz yobaz ve softalardan bıktık artık.
uzak olsun 4 ay önce
Bu adamda Düzceya dadandı iyice. Hiç samimi değil.
16°
parçalı bulutlu