banner615

banner614

banner701

TEHLİKE GERÇEKTEN BÜYÜK!

FETÖ'nün hala kuvvetli olduğu uyarısını yapan Cübbeli Ahmet Hoca, "Ben FETÖ'nün varlığını sürdürdüğünü düşünüyorum. Belki sayı olarak azaldılar ama beyin takımından deşifre olmamış adamları var. Tehlike gerçekten büyük. Bu noktada Müslümanlar şuurlu davranmalı." dedi.

Gündem 18.05.2019, 12:52 19.05.2019, 16:58
3029
banner682
Yeniakit.com.tr'ye konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, FETÖ'nün varlığını sürdürdüğüne dikkat çekerek, "Ben örgütün bu işleri hala yurt dışından organize ettiğini düşünüyorum." dedi.

"Arka planda yine mutlaka FETÖ var"

Fetullahçı Terör Örgütü'nün hapisten çıktıktan sonra da kendisine iftiralar atmaya devam ettiğini ifade eden Cübbeli Ahmet Hoca, şunları söyledi:

"Yanmaz kefen dediler. Benim hiç böyle bir yanmaz lafım olmadı. Sonra kaymaz terlik dediler. Olmadı su fabrikası kurdu dediler. Peygamber suyunu satıyor dediler. Hakkımda 6 ay 1 sene geçmeden yeni bir hadise çıkartıyorlar. Arka planda yine mutlaka FETÖ var.""Ben korkuyorum"

FETÖ'nün hala kuvvetli olduğu uyarısını yapan Cübbeli Ahmet Hoca, "Ben onların şu anda da güçlü olduklarına inanıyorum. Belki sayı olarak azaldılar ama hala çok önemli noktalarda deşifre olmamış adamları var. Yani bazen bir ev yakmak için bütün evin her tarafına adam koyman gerekmiyor. Düğmenin olduğu yerdeki bir kişi bile yeterli. Yani ben korkuyorum." dedi.

"Namazlı abdestli insanlar, PKK'lı dinsiz imansızlarla birleşiyor"

İstanbul seçimlerinde üst akılla birlikte FETÖ'nün etkisi olduğunu ifade eden Cübbeli Ahmet Hoca, "Seçim sonuçlarına baktığımızda direkt müşahitlere kadar her yerde adamları var diyemem ama beyin takımları var. Üst akılla ilişkileri devam ediyor. Onlara yeni projeler sunuyorlar. Mesela bu ittifaklarda proje işi. Hiç bir araya gelmeyecek adamlar seçime beraber giriyor. Namazlı abdestli insanlar, PKK'lı dinsiz imansızlarla birleşiyor. Şimdi bu ittifaklara bakarsan bunları kim bir araya getirebilir? Burada mutlaka üst aklın işi var. Tehlike gerçekten büyük. Daha da geçmiş değil." şeklinde konuştu."Dünyevi menfaatler araya girince ihlasımız bozuldu"

"Müslümanların şuurlu olması gerekiyor." diyen Cübbeli Ahmet Hoca, sözlerine şöyle devam etti:

"Müslümanlar birbirlerinin amel-i kusurlarına, üçe beşe bakmayacaklar. Menfaat işine girmeyecekler. Allah için vatan için memleketin bekası için çalışacaklar. Yoksa sorun çok ciddi. 28 Şubat günlerinde sayımız az iken ihlasımızdan kalitemizden taviz vermedik. Allah o günlerde bize yardım etti. Şimdi sayımız fazla diyoruz. Gücümüz fazla zannediyoruz. Mecliste çoğunluk bizde. Belediyede çoğunluk bizde. Her yerde çoğunluk bizde diyoruz fakat bakıyorsun ki öbürlerinin lafı daha fazla geçiyor. Tabii dünyevi menfaatler araya girince ihlasımız bozuldu diyebiliriz." (Yeni Akit)
banner710
Yorumlar (10)
Komik 1 yıl önce
Bunu bilmek için Cübbeli Müppeli olmaya gerek yok.Bunu bizde biliyoruz siyasi ayağı temizlenmedi,gizli olan deşifre olmamış kişiler var temizlenmedi,hala kamu kurumlarında da var.Ne istedinizde vermedik deniyordu zamanında bizim nelerinmizi vermişler
Okuyucu 1 yıl önce
Sızın oglunuza İstanbulda 7 tane ihale verilmiş tabıkıde dunyevı isler araya girince ıhlasınızda bozulur. Dusunsenıze suyun kurudugunu.....
veli 1 yıl önce
şu cahili haber yapmayın.
Huseyin Dal 1 yıl önce
Senin feto san be farkın var
Düzceli 1 yıl önce
Yav konuşana bak sizin fetödan ne farkınız var.Hepiniz insanları şirk yuvasına çekiyorsunuz
Duzceli 1 yıl önce
hiçbir araya gelmeyecek insanlar birarada.özellikle iyi partinin burdan ayrılması gerekiyor..vAllahi benim zoruma gidiyor..hoca seni şimdi linç ederler kampanya başlar
Vatandaş 1 yıl önce
Obueu biter,sen baslarsin,menzil başlar,üniversite ele geçmiş bile sağlık sektörü menzilde,sende ne var cübbeli,Allah ıslah etsin hepinizi,en güzel cemaat cami cemaati,Allah alsada sizi bı kurtulsak hepinizdenn
Apsuva 1 yıl önce
Dini kullanarak Cemaat oluşturan kim varsa bu ülkeye zarar verdi.Hepiniz tehlikeli siniz .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32°
açık