banner615

banner614

banner701

TSO'DA İLGİ GÖREN EĞİTİM

banner619

TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen eğitim programı ile sosyal medyada satış artırma teknikleri anlatıldı.

Gündem 24.02.2020, 14:19 26.02.2020, 10:42
3169
TSO'DA İLGİ GÖREN EĞİTİM
banner682

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu'nun organizasyonuyla “Boots With Facebook Eğitimi” Özyeğin Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Meriç Bıçakçıoğlu’nun sunumuyla Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

zenlenen eğitime; TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz ve Kurul Üyeleri ile çok sayıda Kadın ve Genç girişimci katılım sağladı.

Gerçekleşen eğitimde, Facebook ve Instagram ile online portföy oluşturma, Değer Teklifi Workshop, Instagram kullanarak yeni müşteriler bulma, Facebook ve Instagram reklamlarını kullanarak satışları arttırma yöntemleri, Facebook ve Instagram ile yaratıcı stüdyo atölyesi gibi konu başlıklarında katılımcılara faydalı ve kullanışlı bilgiler verildi.

Eğitimin devamında, öğrencilere, KOBİ'lere ve kendi işlerini açmayı düşünen kişilere gerekli dijital beceri ve pazarlama becerileri ile ilgili detaylı sunumlar yapıldı. Katılımcılar, Boost with Facebook programı ile hem uzmanlardan yüz yüze eğitim ve tavsiyeler alırken, ilham verici diğer profesyonel işletme sahipleri ile bağlantı kurabilecekleri eğitimler, temel bilgiler içeren atölyeler ve topluluk etkinlikleri hakkında fikir sahibi oldu.

Yorumlar (1)
hamza 8 ay önce
ulkede uretim dusuyor herkez satis pesinde al sat kolay para kazanma yer al kiraya ver koylu koyu terk esiyor hayvan satiyor sehire geliyor bu gidisle ulkemin sonu felaket
28°
parçalı bulutlu