banner615

banner614

banner701

VALİ DAĞLI SAMSUN'A ATANDI

7 Eylül 2016 tarihinde Bakanlar Kurulu kararı ile Düzce'ya atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Valiliğine atanırken Düzce'ye İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Cevdet Atay atandı.

Gündem 10.06.2020, 01:07 11.06.2020, 14:16
17669
VALİ DAĞLI SAMSUN'A ATANDI
banner682

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yeni Valiler Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 33 ilin valisi değişti, 17 ilin valisi merkeze alındı.

Valiler Kararnamesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından son şekli verilerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunuldu. Düzce Valiliği'ne Cevdet Atay atanırken, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın yeni görev yeri Samsun oldu.

2009-2016 yılları arasında İzmir Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunan Vali Dağlı, 7 Eylül 2016 tarihinde Bakanlar Kurulu kararı ile Düzce'ya atandı. Turizm ve eğitim alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Vali Dağlı, Düzce ilinde vali olarak en uzun süre görev yapan mülki amir olarak hafızalara kazınacak. Her zaman şehrin sorun ve taleplerine kulak veren bir vali olan Dağlı, Düzce'nin her alanda hak ettiği noktaya ulaşması için çaba gösterdi.

Cevdet Atay kimdir?

1973 senesinde Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini memleketinde tamamladı. 2000 senesinde İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’yi bitirdi. Samsun Kavak, Isparta Aksu ve Kırşehir Çiçekdağı’nde Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. Çorum’un Oğuzlar, Malatya’nın Erguvan ve Doğanşehir, Trabzon Çaykara ilçelerinde Kaymakamlık yaptı. İller idaresi Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü ve Daire Başkanlıkları görevlerini yapan Atay, 1 Eylül 2018’de Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na atandı.

banner710
Yorumlar (22)
Esnaf 4 hafta önce
Ne farkeder kimin geldiği.. birokraside ki riyakar memurlar dusunsun.. vali halktan her zaman uzak olur..bizi cok ilgilendirmiyor..selamlar
ASUMAN YELİZ FADHEL 4 hafta önce
Hemşerimiz Düzceye hoş geldin... Hayırlı olsun...
VATANDAŞ 4 hafta önce
GELEN GİDENİ ARATMAZ İNŞAALLAH.
Duzceli 4 hafta önce
Benim hiç unutmadığım bir vali vardı Fikret güven..99 daki deprem parası ile düzce kasri olan yere kendine vali villası yaptı..yazıklar olsun ona..hâlâ unutamıyorum..
Düzceli 4 hafta önce
Valiye ne gerek vardı il başkanı nı değiştirselerdi iyiydi. Patron o değil mi.
hayırlı olsun 4 hafta önce
Gölyaka eski kaymakamı, tatvan kaymakamı Mehmet Ali Özkan Tunceli Valisi olmuş, Allah hepsinin yardımcısı olsun.
Aa 4 hafta önce
Değişim iyidir.
şakşakçılar 4 hafta önce
doluşur şimdi aşağıya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
hafif yağmur