banner615

banner614

banner701

VALİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni ziyaret ederek gerçekleştirilen çalışmalar ve tamamlandığında Düzce’nin en büyük camisi olma özelliği taşıyacak Düzce Üniversitesi Camii hakkında bilgiler aldı.

Gündem 19.11.2019, 16:48 19.11.2019, 19:37
1016
banner682

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, fakültede yapılan çalışmaları yerinde görmek ve yapımı süren Üniversite Camii hakkında bilgi almak için Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni ziyaret etti. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Fakülte Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir bilgiler verdi.Düzce’nin en büyük camii olacak
Öte yandan yapımına 14 Nisan 2016 tarihinde başlanan Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii inşaatı, devam ediyor.


8.814,49 m2 alana sahip külliye olarak yapımına devam edilen Üniversite Camii’nde 3 bin 700 kişilik kapasite planlanıyor. İki minareli olacak biçimde inşaatı süren Üniversite Camii’nde minarelerin içinde engelli vatandaşların her kata ulaşabileceği engelli asansörleri yer alacak.


Ayrıca bodrum katta 2 ve külliye içinde 1 olmak üzere 3 şadırvan da kullanıma sunulacak. Külliyenin altında 252 kişi kapasiteli konferans salonu ile 91 m2 alana sahip kütüphane ve 2 tane çok amaçlı salon da inşa ediliyor.


Yapımı tamamlandığında üniversite mensupları ile tüm halkın rahat ve huzurlu bir mekanda ibadet etmesine olanak sağlayacak Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii, Düzce’nin en büyük camii olacak.

banner710
Yorumlar (10)
Vaaaah Vah 8 ay önce
BU HASTANEYE BİR AN ÖNCE EN AZ ELLİ YÜZ DOKTOR VE DİĞER PERSONELLERDEN GELSİN! CAMİNİN ACELESİ YOK! O YAVAŞ BİTSE DE OLUR İBADET İÇİN MESCİTLER VAR! DOKTOR PERSONEL LAZIM OKEY!
DÜZCELİ DOSTLARIMIZ YARDI 8 ay önce
BU CAMİYE BİR AN ÖNCE DÜZCELİ DOSTLARIMIZ YARDIM ETMELİ VE BİTİRMELİDİR.ÖZELLİKLE HASTANE YANINDA OLMASI İL DIŞINDAN.İL İÇİNDEN GELEN İNSANLARIMIZ RAHAT BİR ORTAMDA İBADET EDEBİLSİN VE RAHAT ORTAMDA OTURABİLSİN.ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ NAMAZLARINI RAHAT KILABİLSİN..YARDIM EDELİM. ÇOK BÜYÜK SEVAP ELDE EDLİM.
Vaaaah Vah 8 ay önce
Bölgede iki büyük ve yeni cami varken bunu buraya dikmeniz hastanedeki en az yüz doktor açığını kapatmadı. Diğer personel açıklarını söylemiyorum bilen biliyor. Bu cami ewet yapılsın ama en son. Yani acil işler bittiğinde. Yazıktır yazık!
müslüman 8 ay önce
israfdan başka bildiğiniz yok..
Bitmez 8 ay önce
Bittiğini görebilirsek olur belki
camiler boş kalmasın 8 ay önce
o bölgede 2 adet büyük camii mevcut biri daha geçen yıllarda tamamlandı, Üniversite personelleri ve bölgenin nüfusu dikkate alınarak yapılmıştı.
ne zaman 8 ay önce
kaç yıl sonra biter Allah bilir. üniversiteli gençlerimiz namaz kılamasın diye bitirilmiyor galiba.
imam 8 ay önce
her yer imamhatip heryer ilahiyat,20 sene sonra hastanelerde doktor ararsınız,bizim bilimadamı eksiğimiz var, imam ,hafız eksiğimiz yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
hafif yağmur