banner615

banner614

banner701

VALİ’DEN YOL KONTROLLERİ

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, D-100 Karayolu’nda kurulan yol kontrol noktalarında hem emniyet mensuplarına hem de yolculuk eden vatandaşlara “İyi bayramlar” temennisinde bulundu.

Gündem 21.05.2020, 18:07 21.05.2020, 18:12
7336
VALİ’DEN YOL KONTROLLERİ
banner682

Koronavirüs salgını sürecinde sık sık sahada çalışmaları takip eden ve ekiplere moral veren Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala yine son kontrolleri bizzat kendisi yaptı.

İlk olarak D-100 Karayolu Bolu - Düzce istikametinde yol kontrol çalışmalarını yürüten ekipleri denetleyen Vali Dağlı, yolculuk yapan vatandaşlara sağlıklı günler dileyerek, Ramazan bayramlarını kutladı.

Daha sonra rotasını Sakarya yönüne çeviren Vali Dr. Zülkif Dağlı, Sakarya-Düzce istikametinde yol denetimi yapan ekiplerden durum bilgisi aldı ve Ramazan bayramlarını kutladı. Yolculuk yapan sürücülerle de görüşen Vali Dağlı, hayırlı ve sağlıklı yolculuklar diledi.

Yorumlar (4)
avcı 4 ay önce
hakkarı daglıca gıbı bukadar koruma ordusu
fatih 4 ay önce
sayın valimizden Allah razı olsun her yeri geziyor. ama bu samandere şelalesinin yolları derdinin yolları ne olacak bayram geldi. bu ekipler nerde çalışıyor. 30 cm set olmuş samandere yolunda. derdin yolunda çukurdan gidilmiyor. biraz da o tarafları gezse süper olur.
Valimiz hakkini helal ets 4 ay önce
Helal olsun, halkla içice olmaya çalışıyor.Milleti asağilayan klasik vali üslubu yok.İlk zamanlar hic beğenmiyordum, belki olumsuzda konusmusumdur ama beni yanılttı.Allah razı olsun, mesaisine yardımcı olsun, Duzcemize hayırlı hizmetlere vesile kılsın.
Tolga 4 ay önce
Ne bayram dileği bu bayram mi var. 81 il de yasak var. Milletle kafamı yapıyor.
27°
parçalı az bulutlu