banner615

banner614

banner701

VATANDAŞLAR TEPKİLİ

banner619

Konuralp’in bazı kesimlerinde su sıkıntısı yaşanmaya devam ediyor. Özellikle kış aylarında yağmurlarının artmasıyla beraber vatandaşların evlerindeki çeşmelerden çamur halinde su aktığı görüldü.

Gündem 09.01.2020, 10:59 10.01.2020, 11:32
2243
banner682

Konuralp’in bazı kesimlerinde  su sıkıntısı yaşanmaya devam ediyor. Özellikle kış aylarında  yağmurlarının artmasıyla beraber vatandaşların evlerindeki çeşmelerden çamur halinde su aktığı görüldü.
Vatandaşların bu suyu kullanması sağlık açısından büyük endişe yaratırken, yıllardır aynı sorunun yaşanıldığı öğrenildi. Vatandaşlar, yağmur yağdığında sürekli bulanık ve çamurlu akan içme suları sağlık açısından risk taşıması nedeniyle evlerindeki suyu kullanamadıklarını belirttiler..
 
Yıllardır aynı sorunu yaşadıklarını da söyleyen vatandaşlar, yetkililerden su sorununa çözüm bulmasını istediler.

Yorumlar (11)
r.e 8 ay önce
Düzce nin en büyük kanayan yarası su sorunudur.2006 2010 yıllarında Akçakocada ikâmet ettim.O zaman bırakın suyun çamurlu akmasını;Banyo yapmaya su bulamazdık,yazık ki çok yazık.Millet c...t gezerdi.Denize giderdi.Günahı vebali boyunlarına olsun.
Adiga81 8 ay önce
Yağmur yağdı mı Düzce'nin suyu da böyle akıyor. Su çamurlu oldu mu basıyorlar kloru. Su zehir gibi oluyor. Doğru düzgün bir içme suyu arıtma tesisi yapmak için neyi bekliyorlar anlaşılır gibi değil. Bu insan sağlığı ile ilgili bir mesele.
Resul İnan 8 ay önce
bebeğimi banyo bile yaptıramıyorum, damacana su satın alıp onu kaynatıp yıkıyoruz çocuğu.
VATANDAŞ 8 ay önce
bisiklet yolumuz var ama düzgün bir arıtma tesisismiz yok.
Çileli 8 ay önce
Aynı şekilde gümüşova ilçeside böyle hastahanelerden geri gelemez olduk su parasına gelince o vergisi bu vergisi milletin anasını ağlattılar Allah'ın verdiği suyu ne arıtma ne birşey döşe gitsin millete su parasını hakkıyla almayan haram ol
Belediye 8 ay önce
Yapamiyorsun başkan
C.c.o. 8 ay önce
Caiz değil arkadaş.Duzcenin suyu da böyle.Ne yemek yapılır nede içilir bildiğin çamur.Ayda bir arıtmanın filtrelerini değiştiriyorum.Haram olsun bu verdiğimiz su paralari
can 8 ay önce
Belediye Başkanın oturduğu mevkiide de bu şekilde su akıyor nasıl olur da fark edip çözüm üretmez? tabi ya gerçi onun evde arıtma vardır...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
açık