banner615

banner614

banner620

YARDIM TIRLARINI BAŞKAN ÖZLÜ UĞURLADI

banner619

Düzce Belediyesi deprem bölgesine ikinci yardım tırını yolladı.

Gündem 27.01.2020, 20:46 28.01.2020, 13:34
1427
banner621

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Depremin acısını çok iyi biliriz” dedi ve Düzce'de depreme dayanıklı olmadığı tespit edilen tüm yapıların yıkılacağını söyledi.

Düzce Belediyesi tarafından Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem için başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde toplanan yardımların yer aldığı ikinci tır'ı Başkan Dr. Faruk Özlü uğurladı.

“Depremin acılarını çok iyi biliriz” diyen Başkan Özlü, “Düzce, depremi çok iyi bilen illerin başında gelir. Bizde bundan 20 yıl kadar önce bir deprem yaşamıştık. Depremin acılarını çok iyi biliriz. Dolayısıyla Elazığ'da ve Malatya'da ki deprem sebebiyle kardeşlerimizin acılarını paylaşıyoruz. İlk tırımız bölgeye ulaştı ve Pötürge Belediye Başkanımız aradı teşekkür etti. Bugünde ikinci tırımızı gönderiyoruz” dedi.

“Binalar yıkılacak”

Başkan Faruk Özlü, Vali Dr. Zülkif Dağlı ile bir konuşma yaptıklarını ve önümüzdeki günlerde çok gecikmeden Düzce'de ki depreme dayanıklı olmadığı tespit edilen bütün binaları yıkacaklarını söyledi. Başkan Özlü “Deprem sebebiyle bunu tekrar gözden geçiriyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde Düzce'de depreme dayanıklı olmadığı tespit edilmiş bütün yapıları yıkacağız” diye konuştu.

Başkan Özlü, bundan sonraki yardımlar için ise “Deprem bölgesi ile irtibat halindeyiz. Oradaki ihtiyaca göre yardımlarımız devam edecek” ifadelerinde bulundu.

banner626
Yorumlar (7)
S plaka 4 hafta önce
Sayın başkanim bu işler iyi güzelde birde şu düzce belediyesin s plaka satipta yürülüge koymadigi plakalarla ilgilensin yazik gunah belediye bize bu plakayi satti bizi dolandirdi bize sahip çik plakalari yürürluge koy
BERK ASLANSOY 4 hafta önce
ilk depremde yıkılacak eski binaların cephelerini belediye eliyle makyajladınız(sözüm ona cephe düzenlemesi)o binalar ne olacak?
ŞOVU BIRAK ÖZLÜ 4 hafta önce
HEP REKLAM İCRAAT SIFIR HALKA DUYGU SÖMÜRGÜSÜ YAPMAYIN
YAVUZ 0881 4 hafta önce
Ne duygusal bir davranış başkan gözledim doldu bu kadar özverili ve dayalısınız personellerin maaşları ne alemde milletin otobüs çilesi ne alemde akıllı kavşak denen yol ne alemde düzcede trafik ne alemde düzcede sokakta yatan hemşehrileri
CAN.D 4 hafta önce
SAYIN ÖZLÜ DÜZCE SEHIR MERKEZINDE BANKALAR CADDESI BOYU ESKI DÖKÜLDÜ DÖKÜLECEK COK CIRKIN BINALAR VAR KADERINE TERK EDILMIS ICI BOS OLANDA VAR DOLU OLANDA ILLA BI DEPREMMI OLMASI LAZIM BASKAN VE ELETIRIK TELERI TIRAFOLAR COK BÜYÜK SORUN YERIN ALTINA NEDEN ALINMAZ
Keske olmasaydi 4 hafta önce
Bir musubet bin nasihatten iyidir demek hele bu yuzyilda! Ne kadar geri kalmisiz be.
ülkücü 4 hafta önce
milletin vergisiyle şov yapmayı bırakın.
açık