banner615

banner614

banner701

YENİ İMAR MÜDÜRÜ MURAT KARABACAK!

banner619

Düzce Belediyesi İmar Müdürlüğü'ne yeni atama! Başkan Dr. Faruk Özlü'nün onayıyla yeni İmar Müdürü Murat Karabacak oldu. Diğer taraftan bir süre Emlak ve İstimlak ile İmar Şehircilik olarak ikiye ayrılarak eski belediye binasına taşınan İmar Müdürlüğü'ne telefonla ulaşamayan vatandaşlar, "Telefonlara bakan yok, şikayetçiyiz!" diyerek hizmet alamamaktan yakınıyor.

Gündem 19.11.2019, 12:24 20.11.2019, 11:59
4480
31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından Düzce Belediyesi'nde yeni bir dönemi başlatan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hem işleyiş hem de idari kadroda önemli değişiklikler yaptı. Revizyon, Başkan Özlü'nün "çalışma arkadaşlarım" dediği birim müdürlerini de kapsadı. Eski dönemden gelen birçok müdürün yerine yeni isimler atanırken, yeni açılan birimlere de Başkan Özlü'nün onayıyla atama yapılıyor.Bu doğrultuda İmar Müdürlüğü'nü Emlak ve İstimlak ile İmar Şehircilik olarak ikiye bölen yönetim, bir süre aşevi ve 60 Yaş Üstü Yaşam Merkezi olarak hizmet veren eski belediye binasında yapılan düzenleme ile bu birimleri oraya taşıdı. Yeni açılan bir birim olan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nün başına İmar Müdürü Hamit Erdoğan getirilirken, ondan boşalan koltuğa ise geçtiğimiz günlerde Murat Karabacak atandı. Uzun yıllardır Ruhsat Bölümü'nde tekniker olarak çalışan Karabacak, artık tüm birimden sorumlu olacak.

Telefonlara bakan yok!
Öte yandan Düzce Belediyesi'nin can damarı ve vatandaşın en yoğun hizmet aldığı birim olam İmar Müdürlüğü ile ilgili son günlerde haber merkezimize yoğun şekilde gelen şikayetlere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Düzce Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden telefonla bilgi almak isteyen vatandaşlar, belediyede belirtilen numaraları aramalarına karşılık kimsenin yanıt vermediğinden şikayet ediyor.

"Bizim belediyemiz bu kadar zayıf mı?"
Tepkili Düzceliler, "Yaklaşık 1 haftadan beri Düzce Belediyesi İmar Müdürlüğü'nü arıyoruz ama telefonlara bakan yok. Bir Düzceli olarak isyan ettirdiler. Bizim belediyemiz bu kadar zayıf mı? Allah aşkına bu durumdan çok şikayetçiyiz. Telefonlarımıza bakan yok." ifadelerini kullandı.

 
Yorumlar (8)
BERK ASLANSOY 11 ay önce
imar müdürü benim bildiğim mimar veya mühendis olur.buna da şükür tekniker olmuş,lise mezunu da olabilirdi..
Ahmet 11 ay önce
Düzce belediyesi beyaz masa kurdu kapidan ilk girişte yaşli teyze koymuşlar avon kitabindan parfüm seciyordu 10 dakika bekledim fotokopi ceken abla yardimci oldu bana sikayet etme yerini kime sikayet edecez
Can 11 ay önce
Şaka mı bu?
Veysel BAĞCI 11 ay önce
Hayırlı olsun. Telefon meselesi geçici basit bir durum. Bende yaşadım.
Akif 11 ay önce
Celal Başkan sana bu akılı kim veriyor Allah aşkına.koca imara atadığın adama bak.sen inanıyon mu yapabileceğine?yazık ki be yazık.koca imarda mimar veya mühendis bulamadın mı?
Muhatap 11 ay önce
Türkiye'de Hangi Kurum Görevini Layıkıyla Yapıyor ki Belediyenin ki Yapsın.Oyun "Namus" Diye Adlandırıldığı Ülkede Milletin Vekillerinin Yaptığı Tek Şey TATİL.
Eray 11 ay önce
Yanlış isim ..beklenti başka.mimar müdür istiyoruz..
:)) 11 ay önce
belediye içinde şu aralar inşaat devam ediyor birde sizin telefonunuza mı bakacaklar inşaat bitsin 2 yıl içinde biter az sabredin yeni makamlar yapılıyor eee bakan bey belediye başkanı oldu öyle basit odalar olmaz. inönü parkınıda yıktık gidin azıcık oynayın oralarda
20°
parçalı bulutlu