banner615

banner614

banner701

YENİ VALİ ATAY GÖREVE BAŞLADI

banner619

Samsun'a atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı, bugün Düzce Valiliği önünden yeni görev yerine uğurlandı. Sabah saatlerinde valiliğe gelen ve personeliyle vedalaşan Vali Dağlı, kalabalık protokol eşliğinde Samsun'a uğurlanırken, Düzce'nin yeni Valisi Cevdet Atay bugün görevine başladı.

Gündem 18.06.2020, 12:22 18.06.2020, 15:49
3186
YENİ VALİ ATAY GÖREVE BAŞLADI
banner682

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarıyla Samsun Valiliği'ne atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı, yaklaşık 4 yıl görev yaptığı Düzce'ye veda etti.

Düzce Valiliği önünde düzenlenen programda, personel ve Düzceliler'den helallik isteyen Dağlı, daha sonra yeni görev yerine uğurlandı.

Sosyal mesafenin korunduğu uğurlama töreninde Vali Dağlı, vedalaşmaya gelen herkese tek tek teşekkür etti.

Uğurlama töreninde, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kaymakamlar, siyasiler, valilik personeli, iş insanları ve sivil toplum örgütü temsicileri yer aldı.

Makamdaki kısa sohbetin ardından Samsun'a gitmek üzere valilik binasından ayrılan Vali Dağı'yı kalabalık bir protokol uğurladı.

Düzce'ye atanan yeni Vali Cevdet Atay ise bugün görevine başladı.


 

banner710
Yorumlar (4)
reisçi 4 hafta önce
kayyum olarak celiloğlundan bir dünya insanın hakkını yediniz.Hala bu insanlar bekliyorlar..BU işi çözün kardeşim..Adam emeğini fındığını vermiş.kurumun fötecu olduğunu bilselerdi zaten vermezlerdi.Yazık bu gariban insanlara
bill 4 hafta önce
vali bey çalışkandı. ilk defa yüzününün güldüğünü gördüm
Hasan 4 hafta önce
Başkan faruk bey nerede ? He o bakandı pardon
Ahmet Düzce 4 hafta önce
Çalışkan ve dürüst bir insandı,emeklerine sağlık güzel insan başarılarının devamını diliyoruz.
23°
kapalı