banner615

banner614

banner701

YEREL HİZMETLERE KALİTE KATILMASI İÇİN...

banner619

Düzce Belediyesi tarafından Türkiye Belediyeler Birliği işbirliği ile Antalya'da düzenlenen eğitim seminerine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı. Hafta sonu gerçekleşen eğitimde Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek'ten Dönüşen Teknolojileri İş Modelleri: ''Akıllı Şehir Düzce'', ''Marka Şehir Düzce'' konu başlıkları altında eğitimler alan heyet, ayrıca Antalya'yı gezme fırsatı yakaladı.

Gündem 02.12.2019, 17:19 02.12.2019, 19:15
1844
banner682
Antalya'da Türkiye Belediyeler Birliği ve Düzce Belediyesi iş birliği ile düzenlenen 2 günlük eğitimde Düzce heyeti, dönüşen teknolojileri iş modelleri kapsamında Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek'ten bilgiler aldı.

 

Düzce Belediyesi Eğitim ve İstişare Toplantısı olarak düzenlenen seminerlerde kurumun birim müdürleri ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu. Yerel hizmetlere kalite katılması konusunda eğitimlerin önemine vurgu yapan Başkan Özlü, "Kamu kurumları dinamik işleyişe sahip yerlerdir. Hele ki vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projeleri uygulama makamı olan Düzce Belediye Başkanlığı, personeli ile çağın gereklerini takip etmek ve buna göre projeler üretmek zorundadır. Bu konuda ben prensip olarak kişinin yaptığı işte sürekli kendini geliştirmesini beklerim. İşin yeterliliği, çalışanın donanımı ile doğru orantılıdır. Günümüz dünyasında insan gücünün dahi bir katma değeri vardır. Amacımız personelimizin işine tüm yönleri ile hakim olmasını sağlamak, tecrübelerini Düzce'ye uygulamaktır. Bu açıdan aldığımız seminer ve aktarılan bilgilerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bizlere bilgilerini aktaran ve dönüşen teknolojiler konularında Düzce'ye uygulanabilir proje örneklerini paylaşan Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Sayın İsmail Yüksek beyefendiye teşekkür ediyorum." şeklinde açıklamada bulundu.


 
Yorumlar (23)
Düzceli 9 ay önce
Bir rektör eğitim veriyor, bunu hic bir Belediye Başkanı yaptıramaz. Siz Faruk Özlü'ye kurban olun.
ismet 9 ay önce
Butür seminerler Belediyeler Birliği tarafından yapılır, tüm masraflarıda Belediyeler Birliği tarafından karşılanır. Düzce Beldiyesinin kasasından 1 kuruş çıkmaz. Bilmeden etmeden yorum yazmayın.
a.t. 9 ay önce
Düzcemiz için hayırlı bir toplantı olmuştur inşAllah. Bakanımıza güvenimiz tam sonuna kadar arkandayız
Citizen 9 ay önce
Antalya yakın olmuş, Bali de yapmanız lazım...Keleş ten öğreneceğiniz çok şey var! :)
Eksik var 9 ay önce
Bir de muhtarlar olacaktı ki orada hep birlikte halaylar çekilip gelinirdi. Tabi bir de katılım başarı belgesi dağıtılmaz ise olmaz..
vatandaş 9 ay önce
Aferin sizlere. Bu ekonomik sıkıntı içinde Antalya ya böyle güruh halinde gitmek yemek içmek ancak Düzce belediyesi tarafından yapılırdı. Yaptınız da. Sizleri alkışlıyoruz...
DURMAK YOK 9 ay önce
SOYMAYA DEVAM
düzceli 9 ay önce
eğitim şart onu anladıkta niye Antalya kardeşim ?
Sizin çok eğitime ihtiyacınız var ama bu aldığınız doğru bir eğitim değil !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
açık