banner615

banner614

banner701

YERİNDE İNCELEME YAPTILAR

banner619

Düzceli siyasiler, il genelinde süren yatırımları yerinde incelemeye ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Cumhur İttifakı mensupları da bu kapsamda hareketli bir hafta geçirdi.

Gündem 16.11.2019, 15:30
1764
YERİNDE İNCELEME YAPTILAR
Düzce'de kış aylarının kapıya dayandığı şu günlerde ihtiyaç olan yerleşim yerlerinde alt ve üst yapı çalışmalarına hız verilirken, bozuk yol çilesi çeken mahalleler ise siyasilere sıkıntılarını ileterek, çözüm istiyor. Sık sık vatandaşla bir araya gelmeye özen gösteren, AK Partili ve MHP'li siyasiler de ziyaretlerinde sıkıntı ve taleplere kulak veriyor.

Yılmaz yol sorununu yerinde gördü


Meclis çalışmalarından kalan zamanları memkeletinde geçiren MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, ilçe ve köyleri ziyaret ederek halkı yerinde dinliyor. Bu kapsamda Boğaziçi beldesine bağlı Dokuzpınar Mahallesi'nde giden Milletvekili Yılmaz, mahallede yaşanan yol sıkıntısını bizzat görüp mahalle sakinlerini dinledi. Milletvekili Ümit Yılmaz, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Dokuzpınar Mahallesi'nde hemşehrilerimiz ile buluştuk.


Bölgedeki yol sorununu yerinde inceledik.Vatandaşlarımız ile istişarelerde bulunduk, çözüm önerilerini konuştuk." ifadelerini kullandı.

AK Parti heyeti yol çalışmalarını inceledi

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Davut Biriktir ve Sinan Aydın ile İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve İl Genel Meclis Üyeleri, Gökçe Köyü'nde yapımı devam eden asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldı.
Yorumlar (3)
Vatandaş 11 ay önce
Darıcı sinirci yolu neden genişleyip yapılmıyor orada 18 uygulandi 20 mt yol neden genişlemiyor yazık şehir merkezi sayılır orası oradan terninale imar yoluda acılırsa trafik acsından rahat olur artık imar yolları acılmalı alt yapıları yapılmalı lütfen
çok geç be 11 ay önce
sayın ümit il başkanı mustafa keskin sürekli gezdi. size fazla iş kalmadı
AŞIRI 11 ay önce
Ne ittifikai cumhurmu sen ak partili diye insanlarin ekmegi ile oynayacan yerim senin cumhur ittifakını hadi oradan yemezler
20°
hafif yağmur