banner615

banner614

banner701

ZİYARETTE SAMİMİ ANLAR

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım’ın Akçakoca ziyaretinde samimi anlar yaşandı. Akçakoca Belediyesi’ni ziyaret eden ve çıkışta kameraların karşısına geçen Yıldırım’a yöneltilen soru sonrasında bir süre gülme sesleri yükseldi.

Gündem 14.08.2019, 15:32 14.08.2019, 18:45
4819
banner682

17 ve 18 Temmuz tarihlerinde etkili olan ve Düzce’nin 3 ilçesi ve 24 köyünde etkili olan sağanak sonrasında yaşanan sel ve heyelan afeti sonrasında bölgede yaraları sarma çalışmaları yürütülmeye devam ediyor.

Bu kapsamda harekete geçen son başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım soluğu buruk bir bayram yaşayan bölgede aldı.AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğluve ilçe belediye başkanları eşliğinde gerçekleştirilen bir dizi ziyaret kapsamında Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret eden Yıldırım, daha sonra kameraların karşısına geçti.

“Ne getirdiniz bize?”

Basın açıklaması için hazırlanan Yıldırım’a yöneltilen soru sonrasında ise samimi anlar yaşandı. Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın “Devlet adamları gelirken, yumurta sepetine birkaç yumurta bırakırmış, siz ne getirdiniz bize?” sorusu sonrasında Yıldırım ve beraberindekiler bir süre gülmekten kendisini alıkoyamadı.İlk cevap Yılmaz’dan

Bir süre devam eden gülme sesleri sonrasında MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Yıldırım’ın sağladığı desteğe de işaret ederek, “Sepeti komple bırakıyor. Yumurtayı değil sadece” şeklinde konuştu.

Yıldırım’dan esprili yanıt

Verdiği esprili yanıtlarla bilinen Yıldırım ise “Ben fındık sepetini doldurdum, gidiyorum” diyerek gülüşmelerin bir süre daha devam etmesini sağladı.

banner710
Yorumlar (6)
Belediye 12 ay önce
İşçinin parasını verin parasını bu bayramlarin hesabi sorulcak bizde gülcez o gün gelck emin ol özlü beyn
biraz feraset 12 ay önce
afet görmüş bir il ziyareti böyle mi olmalı
tamam oturup ağlamayın ama biraz vakurlu olun yazık
düzceli 12 ay önce
Ümit yılmaz adamsın...
Ayıptır 12 ay önce
Milletin yüreği yanmış, ocağı sönmüş siz Sadullah bilmemenyin espirisini haber yapıyorsunuz...
Duzceli 12 ay önce
Ak partiden boşa çıkanlar fındık toplamaya mi geliyor :))özhasekiyide bekleriz.
Tokili 12 ay önce
İşiniz gücünüz gıırgır vatandaşım da saf güler geçer düzceye 18 yıldır iktidar olarak ne verdiniz diyen yok etraf hep makarnacı olmuş
22°
açık