banner615

banner614

banner701

ADAMIN DİBİSİN BAŞKAN…

banner619

İçişleri Bakanlığı, Korona Virüsü tedbirleri kapsamında, 65 yaş ve üstü yaşlılar ile kronik rahatsızlığı bulunanların sokağa çıkmasını yasaklamıştı. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’de bu yasak kapsamında yaşlılar ile kronik rahatsızlığı bulunanların evlerinden çıkmamalarını isteyerek, “Tüm İhtiyaçlarınız Belediye tarafından karşılanacak” dedi ve ihtiyaç duyulması halinde kendisini bile arayabileceklerini söyledi.

Kaynaşlı 22.03.2020, 15:09 22.03.2020, 16:49
4841
banner682

Korona Virüsüne karşı Kaynaşlı ilçesinde verdiği mücadele ile, büyük alkış toplayan Belediye Başkanı Birol Şahin, yaşlı insanları da unutmadı. İçişleri Bakanlığı tarafından salgına karşı risk altında 65 yaş ve üs vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı bulunanların sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından, Başkan Şahin’de yaşlı vatandaşların tüm ihtiyaçlarının Belediye tarafından karşılanacağını belirterek, kendi telefon numarasını paylaştı.

Sosyal medya hesabından İhtiyaç duyulması halinde, yaşlı vatandaşların ve kronik rahatsızlığı bulunanların kendisini bile arayabileceklerini  paylaşan Başkan Şahin,  “İlçemiz sınırları içerisindeki 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçları durumunda KAYNAŞLİ BELEDİYESİ beyaz masa 153 no'lu telefonu yada şahsımi arayabilirler. BİROL ŞAHİN 05050610081” dedi.

Şahin’in bu paylaşımı, büyük takdir topladı.

Yorumlar (16)
metin erdem 2 hafta önce
Halen bu adamı bu tür haberlerle gündemde tutmaya çalışıyorsunuz.
İbrahim 2 hafta önce
İşsiz kalan vatandaş ne yapacak ona kim yardım edecek onları kimse düşünmüyor
kader 2 hafta önce
evet doğru adanlığı en alt dip seviyede
Citizen 2 hafta önce
Bu cahil, yobaz herifin belediye başkanlığı yapmasını aklım almıyor.
Tebrikler 2 hafta önce
Öncü Reklam A.Ş. hayırlı işler.
kay-naş-lı-lı 2 hafta önce
admin sürekli bu yobaz adamı gündem yapıyosun.Akraban heralde..Hiç bir parti kabul etmiyor.Ancak kaynaşlıdaki cahiller topluluğu peşinden gider.defol git.İslam hakkında sadece hurafelerden beslenen biri...
Yerli 2 hafta önce
Vatandaşa ve öncü habere Hatırlatma: bu adam bayan milli takımımıza hiç hoş olmayan sözler sarf etmiştir!! Affı yoktur!
dd 2 hafta önce
bu şey değil mi ya aklı fikri kadınların kalçasında bacağında olan sapık belediye başkanı. ihraç edilmişti en son şimdi tekrar pr mı yapmaya çalışıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11°
kapalı