banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ŞAHİN GÜNLER ÖNCE DUYURMUŞTU

banner619

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, "koronavirüs önlemleri" kapsamında belediyelerin hiçbir gerekçeyle abonelere yönelik su kesintisi uygulamayacağını duyururken, bu genelgeden günler önce "Kimsenin suyunu kesmeyiz" açıklamasında bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, söz konusu karar için sosyal medya hesabından, “Örnek olduysak ne mutlu bize." paylaşımında bulundu.

Kaynaşlı 21.03.2020, 16:54 23.03.2020, 11:25
3344
BAŞKAN ŞAHİN GÜNLER ÖNCE DUYURMUŞTU

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın "koronavirüs önlemleri" genelgesine göre Düzce'de belediyeler hiçbir gerekçeyle abonelere yönelik su kesintisi uygulamayacak.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin bu genelgeden günler önce yaptığı açıklamada, “Kimsenin suyunu kesmedik, kesmeyi de düşünmüyoruz” demişti.

Sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklamaya atıfta bulunan Başkan Şahin, bir arkadaşının kendisini arayarak diğer belediyelere örnek olduğunu söylediğini belirtti. Başkan Şahin, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Geçen hafta bir paylaşım yapmış ve demiştim ki; Kaynaşlı Belediyesi olarak bu zamana kadar BORCUNDAN dolayı hiç kimsenin SUYUNU KESMEDİK, kesmeyi de düşünmüyoruz. Bir arkadaşım mesaj atarak benim bu konuda diğer belediyelere örnek olduğumu söylüyor. ÖRNEK olduysak ne mutlu bize... SU hayattır, olmazsa olmazdır.. KAYNAŞLI BELEDİYESİ olarak bir yıl içerisinde, KABRİSTANLİKLRA, OKUL bahçelerine, CAMİ avlularina, PARKLARA ve ilcenin farklı noktalarına 20 adet ÇEŞME yaptırdık.. Bundan sonra da bütün ÇOCUK Parklarna, Aile parklarina, CAMİİ avlularina, OKULLARA, KREŞLERE ve farklı noktalara 80 adet daha ÇEŞME yaptirarak bu sayıyı 100'e tamamlayacağız... SU'suz hayat olmaz.. Temizlik İMAN' dandır. RABBİM, susuz bırakmasın..."

Yorumlar (6)
BEŞTEPELER FATİHİ 7 ay önce
Sular kadar Aziz ol
“BAŞKANLARIN BAŞKANI” ne olursa olsun bir Nebzede olsa insanların Kendilerine çeki düzen vermesi amacıyla azda olsa gözden tozdan sağlık açısından dolayı kapanmalarını istemiştin zaten ondan önce de yapmış olduğun hem temizlik hemde içecek ihtiyacı İçin devam eden su çeşmeleri projeleri vardı önceden bu tür çalışmalarınızı size sanki malum olmuş gibi
Ferasetli bir Başkan olarak sosyal ve kültürel alandaki Aktivitelerinizi takip ediyorduk velhasıl Kaynaşlı İçin verdiğiniz bu mücadeleler bir örnek teşkil ediyordu umarım şehrinizde bir tane bile Korano vakasına rastlanılmıyacaktır.
Vatandaş 7 ay önce
Temizlik imandan israf da mı imandan başkan nedir o astırdığın boy boy afişlerin. Cahiliye dönemindeki putperestler gibi resme heykele mi döndün gerçi sen Müslümansın voleybolcuları eleştirir günü kurtarırsın öncü de seni manşetten verir hadi bu yorumu yayınlayın görelim
Mete 7 ay önce
Adam gibi adam, Düzcedeki en düzgün ve dürüst başkan.
Şikayet... 7 ay önce
Admin bu adam akrabanmı.İkide bir bu şahsı gündeme getirip duruyosun.Görmek istemiyoruz.
adamın teki 7 ay önce
Görmek istemiyorsan girme öncüye başka site mi yok. Şahin ak partiye katılacak, bunlar onun adımları, anlamadın mı?
Canberk 7 ay önce
Aslan başkan
32°
açık