banner615

banner614

banner701

İŞ BİLENİN, KILIÇ KUŞANANIN…

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediyenin öz kaynakları ile ihtiyaç duyulan damperli çekiciyi araç filosuna kazandırdı. Şahin, “Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı sekteye uğratmadan sürdürüyoruz.” dedi.

Kaynaşlı 18.05.2020, 16:14 20.05.2020, 10:47
1335
İŞ BİLENİN, KILIÇ KUŞANANIN…
banner682

Göreve geldiği andan itibaren yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, örnek çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Şahin, hiç mazeret üretmeksizin, çalışmalarını sürdürürken, belediyenin öz kaynakları ile ilçenin hizmetleri için en çok ihtiyaç duyulan damperli çekiciyi belediyenin araç filosuna kazandırdı.

“Halkımıza Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Çalışmalarımıza Aralıksız Devam Edeceğiz…”

Konu ile ilgili Öncü Haber’e açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, “Göreve gelmemiz ile birlikte, halkımıza verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmeye devam ediyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için, hem koronavirüs salgını ile mücadele çalışmalarımız devam ederken, hem de halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sekteye uğratmadan sürdürüyoruz. Bugünde, belediyemize damperli bir çekici kazandırdık. Bu çekici ilçemizin ihtiyaçları için çok gerekliydi. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

banner710
Yorumlar (2)
Ali bayrakdar 2 hafta önce
Durust adam
HAYDAR 2 hafta önce
ADAMMM
16°
hafif yağmur