banner615

banner614

banner701

KAYNAŞLI'NIN ÇALIŞKAN BAŞKANI!

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede bulunan çocuk oyun alanları ve parklarla ilgili harekete geçti. Şahin, “Oyun parkları ünitelerini çocuklarımıza yakışır hale getireceğiz.” dedi.

Kaynaşlı 21.05.2020, 16:30
2470
KAYNAŞLI'NIN ÇALIŞKAN BAŞKANI!
banner682

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana sürekli sahada olan ve Kaynaşlı'nın daha yaşanabilir bir kent olması için gece-gündüz çalışan Belediye Başkanı Birol Şahin, Koronavirüs salgını ile mücadele çalışmalarının yanında, belediye eliyle yürütülen ilçedeki diğer hizmetleri de aralıksız takip ediyor.

 Belediye Başkanı Şahin’in talimatı ile ilçede bulunan çocuk oyun alanları ve parklarla ilgili fizibilite çalışmaları yürüten belediye ekipleri, 15 Temmuz Şehitler Caddesi üzerinde bulunan çocuk parkında yürütülen çalışmaları tamamladı.

Şahin ilçede bulunan tüm çocuk oyun alanları ve parkların Ramazan Bayramı’nın ardından yenileceğini belirterek, “Oyun parkları ünitelerini çocuklarımıza yakışır hale getireceğiz. Merkez mahallesi - 15 Temmuz Şehitler caddesi üzerinde bulunan çocuk oyun parkının planlama çalışmalarını tamamladık. Ramazan Bayramı'ndan sonra mahallelerimizde bulunan çocuk oyun parklarını yenilemeye başlayacağız.” diye konuştu.

Yorumlar (6)
Aydinlarincocugu 5 ay önce
Başkan maske takmaya başlamıssın sonunda..
Yusuf 5 ay önce
Işte böyle işini yap. Seni partin bile çizdi
Biraz medeni düşün
Nurettin 5 ay önce
İlk once yollari yapsin
Yorumcu 5 ay önce
Kadin voleybol milli takimi ocon ileri geri konisacagina boyle islerle ugras.Sen kinsin boleybolcularin kiuafetlerini sorgulayabiliyosun.Senin haddinemi.Seningorevin belli uerel halka hixmet etmek.Alzigin yetki seni sorgulama makamina getirmiyor
Adam 5 ay önce
Bu adamı inceleyin bakın şu ana kadar boş işler haricinde kaynaşlıya kalıcı olarak hizmet ne yapmıştır? teneke muabbet hepsi
Kaynaşlılı 5 ay önce
Reklamları izledükkkkk
27°
parçalı az bulutlu