banner615

banner614

banner701

KAYNAŞLI’DA HUMMALI KORONA MESAİSİ

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üstü vatandaşların kısmi olarak dışarı çıkma yasağının ardından evlerine çekilen yaşlıları evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını gidermeye başladı. Diğer taraftan ülke genelinde kornavirüse karşı alınan tedbirler devam ederken, Kaynaşlı’da toplu taşıma araçları günlük dezenfekte ediliyor.

Kaynaşlı 27.03.2020, 14:36 27.03.2020, 17:51
1568
banner682

İçişleri Bakanlığı tarafından Koranavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların kısmi olarak dışarı çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından bu yaş grubunda olan vatandaşlar evlerine çekildi.

Kaynaşlı'da da bu grupta olan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yaşlıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. İhtiyaçlarını tek tek dinleyen Başkan Şahin, daha sonra Kaynaşlı Belediyesi ekiplerine verdiği talimatlar doğrultusunda ailelerin ihtiyaçlarını gideriyor.

Belediye Başkanının bu çalışması ilçedeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Kaynaşlı'da otobüsler dezenfekte edildi

Öte yandan Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkmasının ardından Dünya geneline yayılan koronavirüse karşı Türkiye'de önlemler alınmaya devam ediyor. Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde de alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma seferleri azaltıldı.

Bunun yanı sıra otobüs kullanan vatandaşlar için Kaynaşlı Belediyesi ekiplerince araçlar günlük dezenfekte ediliyor. Açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ‘Korona Virüs tedbirlerine karşı toplu taşıma araçlarında dezenfekte çalışmalarımızı gerçekleştirdik.

İnsanlarımıza çağrı yapıyoruz. Evde kalınca sağlıklı olacaklar, bu virüs bir şekilde onlara bulaşmayacak. Biz belediye olarak tüm önlemlerimizi alıyoruz. Evde kal Kaynaşlı, sağlıklı kal Kaynaşlı diyoruz.' dedi.

banner710
Yorumlar (4)
Kanertesi 2 ay önce
Doğrusunu yapıyosun başkanım senin gönlün rahat olsun
Harbici 2 ay önce
Ne dir bu medyaya çıkma merakı.?.Allah hepimizi,ülkemizi beterinden korusun.Olmasın o zaman ortalıkta hiç kimse olmaz,kimseye ulaşılamaz.Bırakın 3-5 kişilik yapılmış işleri.
X 2 ay önce
Sayın Başkan şu anda bu ziyaretler doğru olmayabilir. Siz her eve giriyorsanız belki de taşıyorsunuz mikrobu
Serdar 2 ay önce
Övgüler, övgüler. Hayırdır Öncü Haber. Bir akrabalık mı var?
14°
kapalı