banner615

banner614

banner620

KAYNAŞLI’DA SU BASKINI

banner619

Dün gece itibari ile etkili olan yağmur yağışı Kaynaşlı’ya bağlı Üçköprü Köyü’nde bir evde su baskınına neden oldu. Erhan Kurt ve ailesinin yaşadığı ev sular içerisinde kalırken olay yerine gelen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ailenin mağduriyetinin giderilmesi için tüm çalışmaların yapılacağı bilgisini verdi.

Kaynaşlı 12.02.2020, 14:36 12.02.2020, 16:30
1978
banner650

Düzce’de dün geceden itibaren etkili olan sağanak yağmur yağışı evlerde su baskınına neden oldu. Kaynaşlı’ya bağlı Üçköprü Köyü’nde Erhan Kurt ve ailesinin yaşadığı ev sular içerisinde kaldı.
 


Ev sahibi Erhan  Kurt sabah saatlerinde işten evine geldiğinde su baskınını gördüğünü belirtti. Kaynaşlı Belediyesi sular içerisinde kalan ev için hemen çalışma başlatırken, Başkan Birol Şahin çalışmaları yerinde inceledi.
 


İncelemelerin ardından evin zemininden dolayı su baskını olduğunu belirten Başkan Şahin, mağdur olan vatandaşlar için Kaynaşlı Belediyesi olarak tüm çalışmaların yapılacağını belirtti.
 


Başkan Şahin aileye geçmiş olsun dileklerini iletmesinin ardından olay yerinden ayrıldı.

banner626
Yorumlar (2)
TARAŞ KÖYLÜ 2 hafta önce
Bu adam ağzi ile kuş tutsa size yaranamaz adam gibi adam Allah yolunu acik etsin
AkpNeferi 1 hafta önce
Bu işleri bırakın..Geldiğinden beri adamın yaptığı ne var? Ancak resim çekilsin sosyal medyadan millete sarsın..Kaynaşlı çok yanlış yaptı..Reis-i Cumhurumuzu hayal kırıklığına uğratmanın bedelini ödüyoruz sayenizde..
16°
kapalı