banner615

banner614

banner701

KİLİT PARKE TAŞI YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kaynaşlı Belediyesi Kumluca Mahallesi’nde bulunan sokaklara kilit parke yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynaşlı 24.06.2020, 15:10 24.06.2020, 15:22
1340
KİLİT PARKE TAŞI YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner682

Düzce’nin Kaynaşlı İlçesinde alt yapıları tamamlanan sokaklarda Belediye ekiplerince kilit parke yapım çalışmaları başlatıldı. İlçenin dört bir yanında yeni açılan veya alt yapısı tamamlanan sokaklarda uygulanan kilit parke taşı örme çalışmaları Kumluca Mahallesi’nde Mezarlık Sokak ve Şehitlik Sokak’ta başlatıldı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek personelle bir araya geldi. Personele başarılar dileyen Başkan Şahin, ilçenin dört bir yanında kilit parke örme işlemini yapacaklarını dile getirdi.

banner710
Yorumlar (2)
Esnaf 2 hafta önce
Ne yazık ki Düzce Merkezde bulunan düzcenin en işlek caddelerinden biri olan gaziantep caddesinin bir kolu olan cengiz topel sokakta astfaltlama istememize rağmen kimse gelip yardımcı olmuyor.. sokağın durumu içler acısı. yazın tozdan kışın çamur yağmurdan geçilmiyor. şimdide otlar büyüdü. kimsenin baktığı yoktur.. merkezde böyle ise diğer yerlerin vay haline....
halk 2 hafta önce
güzel oluyor.Dursun Ayda kilit parkenin üzerine beton döktürdü.Çok akıllıya.Yağan yağmurlar taşların arasından gidiyordu şimdi gidecek yerde yok.Yollarda göletler evlere giriyor..öbür tarafda hesap verirsiniz..
21°
açık