banner615

banner614

banner701

ŞAHİN’DEN “BEDAVA OLSUN” ÇAĞRISI…

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, koronavirüs salgını nedeniyle her kesimin zor günler geçirdiğini belirterek, hükümete “Elektrik, doğalgaz ve su 3 ay ücretsiz olsun.” çağrısında bulundu ve belediye olarak her türlü fedakarlığa hazır olduklarını vurguladı.

Kaynaşlı 28.03.2020, 11:32
5376
ŞAHİN’DEN “BEDAVA OLSUN” ÇAĞRISI…
banner682

Dünya koronavirüs salgınıyla savaşırken virüs Türkiye’de de yayılmaya devam ediyor. Sosyal hayatı derinden etkileyen salgın insanlarda kaygı ve paniğe neden oldu. Vakaların rastlandığı Düzce’de birçok insan evlerinden adım bile atamazken, çok sayıda iş yerinin zorunlu olarak kapanması nedeniyle birçok kişi işsiz kaldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle Kaynaşlı ilçesinde tedbirleri üst seviyeye çıkartan Belediye Başkanı Birol Şahin, sosyal medyada ki hesaplarından işsiz kalan ve evlerinden dışarıya çıkamayan insanların elektrik ve doğalgaz faturalarını ödeyemediklerine dikkat çekerek, hükümete elektrik ve doğalgaz faturalarının 3 ay boyunca ücretsiz olması tavsiyesinde bulundu.  

Şahin paylaşımında, “Mademki koranavirüse karşı top yekûn mücadele başlatıldı, "Halkımızın zorunlu ihtiyaçları olan doğalgaz, elektrik ve su halkımıza üç ay ücretsiz" olsun. Biz, Kaynaşlı Belediyesi olarak hazırız. Şimdi fedakârlık olmayacaksa, ne zaman!” dedi.

Şahin’in bu paylaşımı, takipçileri tarafından büyük beğeni aldı.

banner710
Yorumlar (3)
Düzce li 2 ay önce
Allah razı olsun abi
Hazır olma yap 2 ay önce
Hazırım yaparım erteleriz oderiz.... riv riv riv
Hikmet 2 ay önce
Her an bir yorum bombanı bekliyoruz.
14°
kapalı