banner615

banner614

banner701

BAŞARIYI BÖYLE KUTLADILAR

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, sağlıkta kalite denetimini başarıyla geçti. Sağlık Bakanlığı'nın ilgili birimince yapılan kalite ve verimlilik değerlendirmesinde 100 üzerinden 94.9 puan alan hastane, kimi zaman gündeme gelen şikayetlere karşılık bölgenin en iyileri arasında olduğunu kanıtladı.

Sağlık & Çevre 11.09.2019, 12:49
2552
BAŞARIYI BÖYLE KUTLADILAR
banner682

27-28-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı’nca 3 günlük değerlendirmeye tabi tutulan Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi yüksek puan alarak hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi.

100 üzerinden 94.9 kalite puanı aldı

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından görevlendirilen 5 kişilik değerlendirme ekibi Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin; acil servis, ameliyathane, yoğun bakım üniteleri, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, diyaliz ünitesi, merkezi sterilizasyon ünitesi ve onkoloji olmak üzere tüm ünite ile laboratuvarlarını, poliklinikler, klinikler ve idari birimlerini değerlendirmeden geçirdi. Yapılan detaylı inceleme ve değerlendirme sonucunda 100 üzerinden 94.9 kalite puanı alan hastane, sağlıkta, kalitede ve verimlilikte bölgenin en iyileri arasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.Müdür'den açıklama

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, "Kurumumuzun her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlarımızla, sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemimizin kurum kültürü olarak benimsenmesi, kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda tüm çalışanlarla kaliteli hizmet sunma noktasında gerekli çalışmalarımız devam etmektedir." dedi.

İl Sağlık Müdürü Yılmaz, ayrıca sağlıkta kalite değerlendirmesinin başarı ile sonuclandırılmasından dolayı tüm ekibe emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (8)
doktor yok doktor 11 ay önce
doktor olmuyur hastane tam puan alıyor neye göre alıyor acaba binanın yeni yapılması arada sırada giden ceyran çalışmayan jenaratör mi ülke basını bile çıktıjk hastanın elektrik yok diye hangi puan bu
Düzceli 11 ay önce
Müdür bu aralar çok medyatiksin. Yoksa gündemden düşmekten mi korkuyorsun.
Düzceli, 11 ay önce
Heralde başarılı bir sonuç açıklanacak. Bakanlığın denetçileri şikayetlerin yersiz, her şeyin yolunda olduğunu göstermek için maaş alıyor.
Aziziye li 11 ay önce
Doktoru olmayan Bi hastaneye bu puanı vermek okuldan kaytarıp bilardo oynamaya giden tembel haylaz öğrenciye takdir vermek gibi bişey. Allah sonumuzu hayır etsin
Mete 11 ay önce
94 puan almış birde... Körler sağırlar birbirlerini ağırlar sözünü hatırlattı.
UĞUR UĞUREL 11 ay önce
SAĞLIK BAKANLIĞININ 112 ACİL BÖLÜMÜNE GİDEREK HASTALARIN SAATLERCE SIRADA BEKLEMESİNİ GÖZ ÖNÜNDE DULUNDURDULARMI ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM.
HASTA..!! 11 ay önce
KALİTELİ HİZMET Mİ???HİZMET YOK Kİ KALİTE OLSUN..DEĞERLENDİRMEYİ NEYE GÖRE YAPTILAR ACABA MERAK İÇERİSİNDE KALDIM ŞUAN..
Vatandaş 11 ay önce
Banane kagıt üzerindeki başarıdan. Pratik de 100 üzerinden 50 ancak alır. Sadece reklam yapıyorlar. İl müdürü şunu yaptı başhekim bunu yaptı ama icraat sıfır. Yine doktor yok yine vatandaş sırada saatlerini harcıyor.
27°
açık