banner615

banner614

banner701

FAALİYETE DEVAM EDİYOR…

banner619

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir mobilya imalathanesinde çalışan 9 işçide koronavirüs çıktı. İmalathane faaliyetlerine devam ederken, sayının daha da artmasından korkuluyor.

Sağlık & Çevre 05.08.2020, 17:17 05.08.2020, 18:28
10689
FAALİYETE DEVAM EDİYOR…
banner682

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Yeni Tip Covid – 19 salgınında tehlike devam ediyor. Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir imalathanede çalışan bazı işçiler yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetleri ile hastaneye başvurdu. İşçilere hastanede yapılan koronavirüs testi pozitif çıkarken, işçiler ile ilgili filyasyon çalışması başlatıldı.

Tüm bunlara rağmen imalathanenin faaliyetlerine devam etmesi, çalışan diğer işçileri de tedirgin etti. İmalathanede çalışan işçilerin birçoğu hastalığın kendilerine de bulaşma endişesi ile hastanelere başvurduğu öğrenilirken, konu ile ilgili resmi kaynaklardan açıklama yapılması bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (14)
ASLI 2 ay önce
Bayramlarda bütün sulalenizi gezin denizlere gidin eksik kalmayın kahvaltıları dışarıda yapmaktan çocukları avm lere götürmekten sonra işyerlerini kapatın çok zekisiniz devletin yerinde olsam bedavaya test de yapmam çalışmadığınız güne para da vermem
Buldozer 2 ay önce
Bizim usdada cikti hasdalik ama ise devam.
Osman 2 ay önce
Fabrikanın ismi ne
Yamalı Pantalon 2 ay önce
Bu işyerinde insana değer vermiyorlar ki. İşçi sadece gelir kaynağı onlar için. En ucuz kim çalışırsa oraya alınıyor. O işyeri hem mali hemde sağlık açısında denetlenmeli.
vatandaş soruyor 2 ay önce
Öncü Haber'de bir kaç kişide virüs çıksa yayınlarınızı durdurur musunuz?
vart 2 ay önce
mart ayını mumla arayacağız
Oznur 2 ay önce
Evet korona var da neden kapatılmıyor bu iş yerleri anlamıyorum giz göre göre çalışmaya gidiliyor
Duman da calisan 2 ay önce
Evet 1osb sinde duman tektikde korana çıktı 15vaka oldu hic bir önlem alınmadı sağlık cilar geldi gitti hic birşey olmadı hatta fabrika sahibi toplantı yaparak millete hakarek etti kulla olmayacak kelimer kullandı bütün iscilerine
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
kapalı