banner615

banner614

banner701

İL BAŞKANI KESKİN DUYURDU

banner619

Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi yapılan tadilat ve yeniliklerin ardından vatandaşların hizmetine açıldı. Öncü Haber'e özel konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Sağlık Bakanlığı nezdinde yaptıkları girişimler sonucu başlatılan iyileştirme çalışmalarının 4 ay gibi bir sürede tamamlandığını aktardı.

Sağlık & Çevre 23.01.2020, 11:17 23.01.2020, 14:35
3262
banner682

Akçakoca'dan sonra Düzce'de de iyileştirme çalışmalarının ardından devlet hastanesi acili hizmete girdi. Güzel haberi AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, partinin sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Keskin, bir süredir devam eden tadilat ve yenileme seferberliğinin tamamlandığını ve acil servisin yenilenen yüzüyle hizmete girdiğini bildirdi.

Öncü Haber'e özel değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Keskin, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde yoğunluğa bağlı olarak yaşanan sıkışıklığın giderilmesi için İl Sağlık Müdürlüğü'nün genişletme talebinde bulunduğunu bildirdi. Bu doğrultuda sonbaharda Sağlık Bakanlığı'na acil serviste iyileştirme yapılması talebini iletip olur aldıklarını aktaran Keskin, 3-4 ay gibi bir sürede çalışmaların tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılan devlet hastanesi acilinde artık daha ferah bir ortamda sağlık hizmeti verileceğini vurguladı.

Yorumlar (23)
adam 9 ay önce
il baskanına memur sen kızar sımdı.ızın aldın mı memur sen den baskannnnnn.atamaları onlar yapar kararlarıda yalanmııı..
Yerli 9 ay önce
İl başkanı bu işin neresinde? Tamamen showmenlik yapıyor. Millet adam sansın, diye.
Fatma dinç 9 ay önce
Ne açılırsa açılsın doktor yok bu sorun
Düzceli 9 ay önce
Sanki fabrika açmış gibi konuşuyor. Kurdela kesmediniz Başkan. Gidip baktın mı alan buz gibi. Reklamdan başka birşey değilsiniz. Düzce’de sağlık çöktü haberiniz yok.
Gercekci 9 ay önce
Hastane ve hizmette çok gerideyiz.. yeni hastaneler iyi dr lazim ..bize bunlarla gelin hizmet şov işi değildir
vatandaş 9 ay önce
sayın başkan düzcenin her işinde başarısını yalnız düzce li vatandaşımızın celiloglundan 700 ton fındık alacagı var hic sesinizi cıkarmıyosunuz
isimsiz 9 ay önce
emeği geçenlere tesekkürler de ; neden il başkanı açıklama yapıyor il saglık müdürünün açıklamasını beklerdim
düzceli 9 ay önce
düzce ilinde il saglık müdürü yokmu da mustafa keskin acıklama yapıyor akp mi yaptırmış oldu düzce atatürk devlet hastanesi saglık bakanlıgımı ? kimse saf degil arkadaşlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu