banner615

banner614

banner701

SIKINTI VE TALEPLERİ DİNLİYOR

banner619

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, evde sağlık hizmetlerinden yararlanan hastaları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Hizmeti yerinde görerek hasta ve yakınlarına kulak veren Yılmaz, dün olduğu gibi yarın da evde sağlık hizmetlerinin profesyonel bir anlayışla yapılacağının altını çizdi.

Sağlık & Çevre 12.07.2019, 12:18 12.07.2019, 18:25
1423
banner682
Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, müdürlüğe bağlı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Birimi'nden hizmet alan hastalara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.


Düzce merkeze bağlı Ballıca Köyü Laz Mahallesi'nde ikamet etmekte olan opere skolyoz, parapleji hastası G.A. (28) ve epilepsi, ağır mental retardasyon hastası olan E.A. (25) ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sağlık yöneticileri ile birlikte evde bakım hizmeti alan hastaları yerinde gören Dr. Yılmaz, yaptığı açıklamada, "Burada Arslan ailesinin yanındayız. Hastalarımızın son durumlarını yerinde gördük, aileleri ile görüşüp talep ve önerilerini dinledik." diye konuştu.


Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, ayrıca Düzce İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda bundan sonra da evde sağlık hizmetlerinin profesyonel bir anlayışla yapılacağının altını çizdi. İl Müdürü Yılmaz, "Yatağa bağımlı, yaşlı, bakıma muhtaç, engelli, hastanede uzun süre tedavi görmüş ve tedavinin devamının evde sürdürülmesi gereken vatandaşlarımıza kaliteli ve yerinde sağlık hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (9)
Osman 1 yıl önce
Yasin hocayı tebrik ediyorum. Başarılar Yasin hoca. Düzce sağlık camiasında gereksiz adam çok. Ama sen üstesinden gelirsin geliyorsunuz.
Akyazılı 1 yıl önce
10 numara müdür hasetlik çok kötü bir şey
memur 1 yıl önce
sen herkesi düşman görüyon.siyaseti parmağında oynatıyon.çok konuşoyon çok..aldığın adamlar seninmi birilerimi dayattı...çok dedikodu yapıyon bide..sana akıllı adam lazım değil.onu buna katıyor aradan sıyrılıyorsun..FAZLA SĞRMEZZZ
bak bak bak 1 yıl önce
hazımsız memur, yüreğin varsa yüzüne söylersin tamammı devrik idarenin memuru
Vatandaş 1 yıl önce
Ya adamın işi gücü şov geldigi günden beridir bir çivi çaktıgı yok sadece şov. En büyük icraat eski kurum idarecilerini görevden almak oldu
tabi yaaaa 1 yıl önce
hazımsızlık böyle birşey olsa gerek
Esmahan yaman 1 yıl önce
Evde hasta bakan kişıleri dinlendirmek için lütfen hasta misafir evi yapılmasını çok isterim. 1 haftalığına bile evden çıkıp gezmek istiyorum. Kimse bakmıyor.
GARİBAN 1 yıl önce
Gerçekten teşekkür ederiz.Allah devletimize milletimize zeval vermesin..Allah razı olsun.
can 1 yıl önce
iste Devlettin adam her yerde olur teşekkürler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu