banner615

banner614

banner701

SON ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

banner619

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kaynaşlı İlçe Entegre Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastanede görevli sağlık personeli ile bir araya geldi. Yılmaz ziyarette, yetkililerden hastanenin durumu hakkında bilgi aldı.

Sağlık & Çevre 28.08.2020, 16:06
3247
SON ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI
banner682

Pandemi döneminde gösterdiği yoğun çaba nedeniyle Dikkatleri üzerine çeken Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, özverili çalışmalarına devam ediyor. Koronavirüs salgını ile sağlık çalışanları ile birlikte en safta mücadele eden Yılmaz, halkın takdirini kazanmaya devam ediyor.

Sağlık Müdürü Yılmaz, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzman Yardımcısı Sabri Aktürk ile birlikte Kaynaşlı İlçesinde bulunan İlçe Entegre Hastanesini ziyaret etti. Ziyarette sağlık çalışanları ile bir araya gelen Yılmaz, aynı zamanda hastanede incelemelerde bulundu. Yılmaz’ın ilçelerde bulunan entegre hastane ziyaretlerinin devam edeceği öğrenildi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Ersin Durmaz 3 hafta önce
Dostlar, buralara devlet hastanesi demeyin. Gümüşova da, Gölyaka da da var bunlardan. Sadece tabelasında devlet hastanesi yazar i kadar. Otuz bin nüfuslu Akçakoca da uzman hekim tutamıyoruz ki buralarda uzman hekim olsun. Buralar devletin sırtına bir yük ve de kambur. Sadece Aile hekimlerinin hizmet vermeye devam edeceği yerler. Neden herkes birilerini kandırmaya devam ediyor ki?
Metin 3 hafta önce
Sağlık Müdürü Yılmaz ın ne torpili var Allahaşkına her hareketi haber.Zaten görevi değilmi hastaneleri gezmek.
21°
parçalı bulutlu