banner615

banner614

banner701

“TEMİZ DÜZCE, SAĞLIKLI SOKAK”

banner619

Düzce şehir merkezinde ara sokakların temizliği devam ediyor. Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sokak sokak temizlik yaparak “Temiz Düzce, Sağlıklı Sokak” anlayışını yaymayı hedefliyor.

Sağlık & Çevre 07.09.2019, 14:33 07.09.2019, 14:58
1254
banner682

 Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Düzce şehir merkezinde ara sokakların temizliğine devam ediyor.. Ekipler, şehir merkezinin muhtelif mahallelerinde sokak sokak süpürme ve temizleme işlemleri yapıyor.
Küçük temizlik araçları ve personel desteği ile yürütülen çalışmalarda yol kenarları ve kaldırımlara biriken ağaç yaprakları ile çöpler süpürülüyor. Ekipler, temizlik çalışmalarının devam edeceğini belirtirken sokakların temiz kalması için vatandaşlardan duyarlı olmalarını talep etti.Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, “Temiz Düzce, Sağlıklı Sokak” anlayışını topluma yaymaya özen gösterdiklerini belirtti.


Haber: M.KADAŞ

Yorumlar (13)
Zuhal topuz 12 ay önce
Bir zamanlar yeşil düzce şimdi pis duzce oldu 14 bölgeye ne gelen var ne giden acaba burası duzce il sınırları dasindami eğer öyleyse secim zamanida gelip kapımızı çalmayın
Sevgi 12 ay önce
Kalıcı konutlarada uğrayacaklar mı acaba?parklar ve bahçeler o kadar berbat durumdaki,ne olur sadece seçim zamanı hatırlamaktan vazgeçin artık.Üvey evlat muamelesi görmekten bıktık artık.
Duzceli 12 ay önce
Acaba hangi bakan gelecek duzceye
hadi bırakın bu işleri 12 ay önce
Kiremitocağı Mahallesi Düzcenin en pis mahallesi olmakta bayrak bırakmaz.. Kaç defa muhtara Celal başkanın yardımcısına dediysekte Ne temizlik ne asfalt sorunu çözüldü.Mahalleye döktüler ölü betonları kaldırım diye az yağmur yağsın. arabalar bile geçemez duruma geliyor. .. Yanı tırışkadan işler belediyesi..
hamza 12 ay önce
Adaf kavsagi spor salonunun arkasindaki yola bir bakin o yol cevre koylere hastaneye merkeze heryere giden bir yol kostebek yuvasi gibi koskoca bir ilde olacak is degil il degilsen ilce ol Duzce gidin bakin diger illere ne hizmetler var burda ..0
Hasan 12 ay önce
100 kişikirletir bir kişi temizlerse temizlik olmaz.Yarın herşey eskisigibi olur.
Arif 12 ay önce
İyide bizim maaşlar ne oldu hala cepte çay parası yok?
Vatandas 12 ay önce
Yaz bitti anca baslaniyor temizlige
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
açık