banner615

banner614

banner701

"TEMİZ ÜNİVERSİTE TEMİZ DÜZCE"

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ve fakültelerinin birlikteliğiyle yapılan sosyal sorumluluk projelerinden "Temiz Üniversite Temiz Düzce" projesine katılım ve destekler devam ediyor. Bu kez etkinliğe Eğitim, Teknoloji ve İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından kampüs alanı temizlendi.

Sağlık & Çevre 30.03.2019, 11:53 30.03.2019, 12:19
519
"TEMİZ ÜNİVERSİTE TEMİZ DÜZCE"
banner682

Temiz Bir Gelecek İçin Farkındalık Oluşturuyor

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünce sosyal sorumluluk kapsamında hayata geçirilen "Temiz Üniversite Temiz Düzce" etkinliği, Düzce Üniversitesi Fakültelerinin katılımıyla gerçekleştirilmeye devam ediyor.

"Sağlıklı toplum, temiz çevreyle başlar." ilkesinden hareketle yola çıkarak her ayın son Cuma günü düzenlenen "Temiz Üniversite Temiz Düzce" etkinliğini Konuralp Yerleşkesinde bu ay, Eğitim Fakültesi, Teknoloji Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi personelleri gerçekleştirdi. Bu anlamlı sosyal sorumluluk faaliyetine Üniversitemiz Genç Tema Topluluğu üyeleri de destek verdi."Temiz Üniversite Temiz Düzce" etkinliğine; Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Fidan Özbey ve Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Seda Çolak, İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir, öğretim elemanları, öğrenciler ve idari personelleri katılım sağladı.

Oldukça geniş bir katılımla başlatılan "Temiz Üniversite Temiz Düzce" etkinliğinde, fakülte binalarının etrafı, Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi'nin etrafı, 15 Temmuz Şehitleri Demokrasi Meydanı ve yollar Düzce Üniversitesi mensupları tarafından titizlikle temizlendi."Temiz Üniversite Temiz Düzce" etkinlikleri ile Düzce Üniversitesi, "Daha Temiz Bir Dünya Mümkün" mesajı vererek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması noktasında farkındalık oluşturmaya devam etmekte.Haber: H. DURNA


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner710
Yorumlar (5)
aydın 1 yıl önce
aydın şamandırayı çalıştırıyor. aydına helal olsun
Sıla 1 yıl önce
SBMYO’nun mescidleri pislik içinde birde orayı temizlesinler.
vatandaş 1 yıl önce
Öncelikle tebrik ederim lakin o çöpler oraya nasıl geldi, kimler attı? Çöp kovalarının üstünü kapatın ki rüzgar uçurmasın!
ERAY 1 yıl önce
REKTÖRLÜK SEÇİMLERİMİ YAKLAŞIYOR..
Yanlış yöntem 1 yıl önce
Temizlemeye ihtiyaç duyulmadıkça öğrencilere bilinç kazandırılmalı.Yoksa her defasında temizliyorlar diyerek çöpleri vs atmaya devam edeceklerdir.Bu etkinlikte basına yönelik gibi duruyor daha çok..
19°
açık