banner615

banner614

banner701

BAYRAM'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

banner619

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram üçüncü kez kan bağışında bulundu ve birgün bizimde kana ihtiyacımız olur diyerek herkezi kan vermeye davet etti.

Sağlık & Çevre 13.01.2010, 19:41
194
BAYRAM'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
banner682

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram üçüncü kez kan bağışında bulundu ve birgün bizimde kana ihtiyacımız olur diyerek herkezi kan vermeye davet etti. Her 3 ayda bir düzenli olarak kan veren Düzce Belediye çalışanları Kızılay'a destek amaçlı kan verdi. Başkan Bayram kan verirken yaptığı açıklamda, “ Belediyemiz olarak düzenli bir şekilde Kızılay'a kan veriyoruz. Kanımız olduğu sürece kan vermeye devam edeceğiz. Belki bizim ailemizden bizim akrabalarımızdan birininde kan ihtiyacı olacak. Bizde gidip kızılay'dan kan alabileceğiz. Bu yüzden bizde burada kan veriyoruz. Kızılay Düzce ekibi kan konusunda çok hassas çalışıyorlar. Böyle kurumlara ziyaret edilerek kampanya yapılmasa, kan merkezlerinde kan toplama yapılsa belkide bu sayı dahada az olacak. Düzce Kızılay'ı Düzcenin nüfusuna oranla en çok kan toplamada 3. sıradaymış bunun bilgisini aldık. Burada verdiğimiz kan bir çok kişinin hayatını kurtarabilir. Düzce Belediye Başkanlığı görevine geldiğimizden beri Kızılay'a Düzce Belediyesi olarak üçüncü kez kan veriyormuşuz. Yani her 3 ayda bir Kızılay ekipleri bizim belediyemize gelerek bizden kan alıyorlar” şeklinde konuştu.

Kızılay yetkilileri ise: “ Düzce Belediyesi gibi bir çok kurumumuza 3 ayda bir gidiyoruz. Düzce Belediyesine üçüncü kez geliyoruz ve Düzce Belediyesi gibi bir çok kurumada 3 kez 4 kez gitmişliğimiz oldu. Belediyesi çalışnaları bu konuda çok duyarlı davranıyorlar” şeklinde konuştu.

banner710
Yorumlar (0)
28°
açık