banner615

banner614

banner701

20. YILDA ‘CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ” MESAJI

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, kulağındaki rahatsızlık nedeniyle bugün devlet hastanesinde ufak bir operasyon geçirdi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Keskin, Türkiye’nin en genç ili Düzce’nin 20. yaşı nedeniyle yayımladığı mesajda, depremlerin ardından yeniden ayağa kalkarak koşmaya başlayan Düzce ilinin her alanda gelişmesi ve kalkınması için canla başla çalışacaklarını vurguladı.

Siyaset 09.12.2019, 15:38 10.12.2019, 02:02
1533
banner682
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce'nin il oluşunun 20. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İl Başkanı Mustafa Keskin, mesajında Ankara ve İstanbul gibi iki metropolün arasındaki Düzce'nin cazibe merkezi haline getirmek için çalıştıklarını vurguladı.
Keskin, şu görüşlere yer verdi: "Türkiye'nin en genç ili olan Düzce'miz iki büyük depremin ardından neredeyse çehresi tamamen değişmiş ve 20 yıl içinde dizlerinin üstünde çöken bir il yeniden ayağa kalkarak koşmaya başlamıştır. En genç il olmamız hasebiyle daha çok çalışarak hem il olmanın gereklerini hem de hemşehrilerimize en iyi hizmetin gelmesi için hiç durmadan hizmet etme yarışı içine girdik. Ankara ve İstanbul gibi iki metropolün arasındaki Düzce'mizi cazibe merkezi haline getirerek, sosyal, kültürel ve ekonomik olarak gelişimini tamamlamak en önemli ve birinci önceliğimiz oldu. Sosyal barışın ve huzurun sağlandığı ilimizin gelişip kalkınmasında emeği olan tüm kurumlarımıza, vatandaşlarımıza ve hükümetlerimize teşekkür ediyorum. Düzce'mizin il oluşunun 20. yıl dönümünü kutlar, ilimizin her alanda gelişimini sürdürmesi ve kalkınmasının sağlanması için canla başla çalışacağımızı bildiririz."
Başkan artık duyamadıklarını da duyacak
Öte yandan orta kulak iltihabı nedeniyle bir süredir rahatsız olan Keskin, ağrıları artınca doktorunun kararıyla ameliyat masasına yattı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde bugün bir operasyon geçiren Keskin’in evinde istirahat ettiği öğrenildi.
 
 

banner710
Yorumlar (7)
Düzceli 7 ay önce
Sn.Keskin öncelikle geçmiş olsunAllah şifasını versin.Belediye başkanına sorarmısınız otobüs belediye otobüs şöförü Cüneyt çabuk yolcu çocuğa vurma cesaretini başkandanmı alıyor.Bu şöförün verdiği zararlar özelde olsa kapı önü yaparlar.
Rakamlar ne diyor? 7 ay önce
İyi ki çalışmışlar ya birde çalışmasalardı naapardık? Düzce üretimde, sanayide, tarımda, eğitim ve kültürde çevre illere fark attıda bizmi duymadık? Yaşanabilir iller sıralamasında neredeyiz?
Duzce 7 ay önce
Bitsin torpiller haketmeyene kadro verıp yerleştırmeler sorunlu şikayetli kişiler sicili bozuk belediye şöförleri cıkarsın bunları artık
Deniz 7 ay önce
Önce sizler düzcenin il oldugu hatırlamalısınız ne yaptınız terminal başka ne var otaban baglantı yolunun yerini vadandaş verdi actınız cöpler dere kenarlarına dökülüyor efteni karduz asar deresi 19 yıldır beklıyor modern bir mahale gösterin merkezde eletrık kabloları antenler salkım sacak hava kirli zehir soluyoruz ya
düzceli 7 ay önce
reisin emanetini haketmiyonuz yazıklar olsun
Düzceli 7 ay önce
Hepiniz REİSe kurban olun. Kusura bakmayın. Ona layık değilsiniz. Keleş, İsmail bayram ve... hepsi boş.
Bilgehan 7 ay önce
Türkiyenin yarısı düzceyi il olarak bilmiyor 20 yıldır can dediğiniz hısım akraba, baş dediğiniz yandaş mütahitler oluyor sanırım.
21°
açık