banner615

banner614

banner701

3 MİLLETVEKİLİ KAZANDIRACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarından yapılan basın açıklamasında Kadın Kolları Başkanı Sevilay Arıbaş, "Çalışmalarımız sonucunda 3 milletvekili adayını meclise kazandıracağımıza yürekten inanıyoruz" dedi.

Siyaset 13.01.2010, 17:09
151
3 MİLLETVEKİLİ KAZANDIRACAĞIZ
banner682

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarından yapılan basın açıklamasında Kadın Kolları Başkanı Sevilay Arıbaş, "Çalışmalarımız sonucunda 3 milletvekili adayını meclise kazandıracağımıza yürekten inanıyoruz" dedi. Milliyetçi Hareket Partisi il teşikilatında yapılan basın açıklamasında yeni Kadın Kolları Üyelerini açıklayan Kadın Kolları Başkanı Sevilay Arıbaş, "Seçim çalışmalarına belli bir program dahilinde başlamış bulunuyoruz. Bu çalışmalar sonucunda partimizden 3 milletvekili adayını meclise kazandıracağımıza yürekten inanıyoruz. Bu çalışmaların yanı sıra mahalle ve köylerde hanım toplantıları yaparak sohbet ortamında hem kendimizi ifade etmek hemde hanımların ortak sıkıntılarını belirleyerek gücümüz nispetinde çözüm üretme anlamında çalışmalarımız olacaktır.Gönül verdiğimiz bu yolda diğer hanımlarında katılımları ile daha da büyüyerek omuz omuza yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisinin Kadın Kolları ise şöyle; Başkan Sevilay Arıbaş, Başkan Yardımcısı Fatma Gökçe, Sekreter Binnaz Yılmaz, Muhasip Hatice Sarıahmet ve diğer üyeler Emine Doğan, Hatice Sarıahmet, Nurten Öztürk, Hayriye Turhan Ayşegül Çetinkaya, Huri Arslan, Hatice Meydan, Nesrin Erkahraman, Nilgün Tanrıver, Fatma Dilber, Besime Katırcıoğlu, Sevgi Durmuş, Kadriye Yazıcı, Fatma Yılmaz, Reyhan Yılmaz, Huri Yılmaz, Hatice Sivrikaya, Hülya Kıran, Aynur Geçici ve Hale Akyel olmak üzere toplam 24 kişiden oluşuyor.

banner710
Yorumlar (0)
27°
açık