banner615

banner614

banner701

4 İSİMDEN KİMİ SEÇERSİNİZ?

banner619

AK Parti'de gözüne Düzce Belediyesi'ni kestirenler şansını yaptırdıkları telefon anketleri ile ölçer oldu. AK Partili 4 isim için vatandaştan görüş alınmaya başladığı şu günlerde diğer taraftan kafa kafaya veren partinin önemli isimleri alternatif aday arayışına girdi.

Siyaset 02.09.2018, 22:39 03.09.2018, 17:06
7886
banner682

4 isimli anket!
Düzce'de şu günlerde ilginç bir anket yapılıyor. Vatandaşlara AK Partili 4 isimden hangisini Düzce Belediye Başkan adayı olarak görmek istersiniz sorusu yöneltiliyor. Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'un adı sıralanarak tercih yapılması isteniyor.

Düzce'de aday belirleme zorlu geçecek
Anketin sadece 4 isimle sınırlandırılması bunu partinin değil sıralanan kişilerden birinin yaptırdığı görüşünü ön plana çıkardı. Bilindiği gibi bu seçimlerde halkın görüşünü ön planda tutacak olan üst yönetim, genel seçimlerdeki yanlışları tekrarlamak istemiyor. Bunun bilincinde olan gözünü il belediyesine diken aday adayları da şimdiden vatandaşın nabzını yoklamaya başladı. Teşkilatlar ve özellikle vatandaşların tercihlerine göre yol çizecek genel merkez, aday belirleme sürecinde sık sık görevlendirdiği yöneticilerle Düzce'de durum değerlendirmesi yapacak.

Toplantı üstüne toplantı yapılıyor
Diğer taraftan AK Partili üst düzey isimlerden edinilen bilgilere göre; muhtemel 10 aday adayının yanı sıra alternatif aday arayışları başladı. Bunun için son günlerde Düzce'de toplantı üstüne toplantı yapılır oldu.

Parti dışından isimlere de teklif gidecek
Partinin Düzce'deki ileri gelenleri güçlü ve halkın takdirini kazanmış isimleri belirlemek için kafa yoruyor. Sadece AK Partili değil, parti dışından adaylara da teklif götürülmesi planlanıyor. Tüm bu gelişmeler AK Parti'de ekim ayında belli olacağı açıklanan başkan adaylığı için çok sıkı bir yarışın başladığının göstergesi oldu.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (301)
düzceli 2 yıl önce
Dursun ay en azından üç kağıtcı deil
düzce 2 yıl önce
asgari ücret le kim çalışırsa onu yapın.
cumhuriyet 2 yıl önce
muhsin yavuz ileriye dönük bakıyor 5 yıllık yatırımı yukarıları zorlayacaktır. onun olmasını istemezler bence...
vatandaş81 2 yıl önce
Muhsin Yavuz tabiki. Diğer adaylar bize göre aday bile gösterilmemeli.
veysel 2 yıl önce
muhsin ilk önce çilimliyi halletsin
Vay be 2 yıl önce
Bunlardan başka kimse yokmu bunların düzceye hangi faydası oldu başka adam yok mu düzcede ben düzcenin bu adaylarına oy verecegını düşünmüyorum
düzceli 81 2 yıl önce
kardeşim esnaf adamdan belediye başkanı istenmiyor.bu ilde hiçmi mimar inşaat mühendisi şehir plancı eğitimi görmüş insan yok.ama o tür insanların siyasetle işi olmaz.daha doğrusu dürüst adamın yani iyi adamın siyasetle işi olmaz.o yüzden chp iyi bir adayla seçimi kazanır.
Yalçın 2 yıl önce
Muhsin YAVUZ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı