banner615

banner614

banner701

4 OCAK'A KİLİTLENDİ

banner619

Ak Parti Düzce İl teşkilatı, ilçe kongrelerinin aksine 4 Ocak'ta yapılacak olan il kongresine kilitlendi. Tek listeyle gidilen ilçe kongrelerinde en fazla dikkat çeken il başkanlığına talip isimlerin delegeleri etkilemek için sarfettiği çabalar. Adı açıklanan isimler "il başkanı olabilmek için" kulis faaliyetleri ile partilileri ve kamuoyunu etkilemeye çalışıyor.

Siyaset 29.11.2014, 18:01
193
4 OCAK'A KİLİTLENDİ
banner682

Ak Parti Düzce il teşkilatında tüm gözler 4 Ocak'ta yapılacak olan il kongresine çevrildi. Tek liste halinde gidilen ilçe kongreleri beklenen ilgiyi görmezken her kongre il başkanlığına talip isimlerin "gövde gösterisi" haline döndü. Son Çilimli İlçe Kongresi dahil daha önceki ilçe kongrelerinde de il başkanlığına talip isimlerin delegeyi etkilemek ve partililer arasında ön plana çıkmak için sarfettiği çabalar gözlerden kaçmıyor.
Bu zamana kadar İl başkanlığı için kamuoyunda adı zikredilen "Av.Ali Dilber, Fahri Çakır, Hikmet Keskin, Mustafa Keskin, Talip Çabukoğlu, Metin Büyük, Selçuk Sönmez" in dışında başka adayların da çıkabileceği konuşuluyor. 

Öte yandan Öncü Haber'de devam eden "AK PARTİ'DE İL BAŞKANI KİM OLSUN" başlıklı ankete katılım da her geçen gün artarak devam ediyor. Halkın merakla beklediği anketle ilgili ilk sonuçlar önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Haber; E. TAYHAN

 

Yorumlar (0)
18°
kapalı