banner615

banner614

banner701

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

banner619

Düzce Muhtarlar Derneği Başkan adayı Osman Yaman düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıkladı ve bana destek verirseniz Bağımsız Düzce Muhtarlar Derneğini kurarız diye kimseye söz vermedim dedi.

Siyaset 09.01.2010, 17:19
227
ADAYLIĞINI AÇIKLADI
banner682

16 Ocakta yapılacak olan Düzce Muhtarlar Derneği seçim tarihi yaklaştıkça heyecan artıyor. Son yapılan seçimlerin iptal edilmesiyle başlayan tartışmalara her geçen gün yenileri ekleniyor.
İptal edilen seçimlerde aday olan Erol Tayhan tekrar aday olmayacağını açıklamıştı.
Cuma günü ise bir grup muhtar biraraya gelmişler ve Türkiye muhtarlar derneğine üye olarak değil bağımsız Düzce muhtarlar derneği kurulması şartıyla başkan adayı Osman Yamanı destekleyeceğiz açıklamasında bulunmuşlar ve kamuoyuda Muncurlu köyü muhtarı Osman Yamanın adaylığını Öncü ekranlarından öğrenmişti.
Bu açıklamanın ardından bu kez cumartesi günü aday Osman Yaman basın toplantısı düzenledi ve yapılacak olan seçimlerde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
Yaman açıklamasında ayrıca bana destek verirseniz bağımsız derneği kurarız gibi bir söz vermedim seçilirsek oluşacak olan yönetimle ve muhtarlarımızla görüşüp kararı ondan sonra veririz dedim yoksa yönetim kurulu oluşmadan bu kararı benim vermem sözkonusu olamaz bu nedenle kimseye söz vermiş değilim dedi.

banner710
Yorumlar (0)
20°
kapalı