banner615

banner614

banner701

‪ AK PARTİ DÜZCE İL YÖNETİMİ TOPLANDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda Başkan Özlü, Düzce Belediyesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Siyaset 02.06.2020, 11:18 03.06.2020, 10:43
1410
‪ AK PARTİ DÜZCE İL YÖNETİMİ TOPLANDI
banner682

Türkiye genelinde normalleşme sürecinin başlamasının ardından çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor.

AK Parti Düzce İl Teşkilatı, il başkanlığı binasında  Mustafa Keskin’in başkanlığında İl Yönetim Kurulu toplantısı  gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de katılım sağlayarak, belediye çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Toplantının ardından açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gerçekleştirilen toplantının verimli geçtiğini ifade ederek şunları belirtti  “Normalleşme sürecinde Düzce için çalışmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına iştirak ettim. Verimli geçen toplantıdan dolayı Kıymetli il başkanımız ve teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum.”

Yorumlar (10)
MAŞALLAH SİZE. 4 ay önce
fisko kavşağı Terminalden gelen uluslararası yol.Ne güzel şehir planı yapmışsınız.İlkokula giden biri bile sizden daha iyi yapardı o yolu.Bu kadar beceriksiz yönetimler 15 yıldır Düzceyi köy yaptınız..Hala ordasınız.Gerçi Düzcelilerde çok öngörüsü olan insanlar değil.Eğitim tarikattan yana çalışmış.Allaha ŞİRK düzcede çok fazla.
Tuhaf 4 ay önce
Grup Toplanmış.
Grup Konusunu mu görüştüler acaba ?
Neresini nasıl örtecekler izliyoruz.
MUSTAFA KESKİN 4 ay önce
Düzce belediye meclis toplantılarına gelmeyen DÜZCE belediye başkanı akp il toplantısına gidiyor yorum siz değerli düzce halkının...
ULAŞTIRMA MÜD.NE 4 ay önce
Dünkü 08,30 Yeşiltepe Otobüsünün geç gelmesiyle ilgili konuda ilgilendikleri için ve gösterdikleri duyarlılıkdan dolayı beni aydınlatan Ali ŞAHİN e ve Ulaştırma Müdürüne teşekkür ederim..
esnaf 4 ay önce
deva gelecek dertler bitecek
Vatandas 4 ay önce
Yeni baglanti yolu fisko kavsagi yolu bozuk ne zaman yapilacak ve sehir merkezi yeni baglanti yollarinda yol cizgisi yok
DÜZCELİ 4 ay önce
Yalakalar ordusu.
Doktor Atakan 4 ay önce
Bu nasıl toplantı, sosyal mesafe yok, maskeler burnu kapatmıyor. Bir kişinin maskesi yok. Lütfen dikkat edin aman diyeyim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
kapalı