banner615

banner614

banner701

AK PARTİ HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti teşkilat üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaret sırasında konuşan Başkan Özlü, Düzce’ye hizmet için iş birliği içerisinde çalışacaklarını vurguladı.

Siyaset 24.04.2019, 11:19 24.04.2019, 13:14
983
AK PARTİ HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner682
Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Yeni görevi dolayısıyla makamında 7’den 70’e çok sayıda vatandaşı ağırlayan kurumların temsilcileri ile bir araya gelen Özlü, bu kez partisinden isimleri konuk etti.
Seçim sürecinde sahada yoğun şekilde çalışarak destek isteyen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetimi 31 Mart’ta il, 2 belde ve 2 ilçeyi kazanmalarının ardından başkanlara yönelik nezaket ziyaretlerine başladı.

Bu kapsamda ilk olarak AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti teşkilat üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve başarılar diledi.

Sohbet ortamında geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özlü, vatandaşların beklediği hizmetleri hayata geçirme noktasında iş birliği içerisinde çalışacaklarını kaydetti. 
 
banner710
Yorumlar (2)
Düzcem 1 yıl önce
Aynen katılıyorum
Ünvan Savaşları 1 yıl önce
"65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı" bu ünvani 5 yıl boyunca duyacakmıyız. her haberde okuyoruz. Tamam herkes biliyor, neden sürekli bu ünvan kullanılıyor. Şuan Düzce BB sonuçta.
19°
hafif yağmur