banner615

banner614

banner701

AK PARTİ'NİN KADER SEÇİMİ

banner619

AK Parti'nin Düzce'de kaderine yön verecek seçimler 2020 yılında yapılacak. Düzce 7. Olağan İl Kongresi öncesi Cihat Çelik, Erkan Seçkin ve Hikmet Kılıç kulis faaliyetlerine hızlı başlarken, gelecek seçimlerde daha fazla oy kaybetmek istemeyen partililer, "Kurtuluş doğru adayda" çağrısı yapıyor.

Siyaset 16.12.2019, 16:20 16.12.2019, 18:05
3703
banner682
2020'nin bahar aylarında yapılacak olan AK Parti Düzce 7. Olağan İl Kongresi öncesi gönlünde il başkanlığı yatan isimler birer birer ortaya çıkıyor.

'Yarışta ben de varım' diyenler
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Düzce'deki en üst temsilcisi olmak isteyen partililer, uzun süredir yürüttüğü kulis faaliyetlerine son şeklini vererek, "Yarışta ben de varım" diyor.Bu isimler arasında daha önce adı farklı adaylıklarda geçen Cihat Çelik, Erkan Seçkin ve Hikmet Kılıç şimdilik öne çıkıyor.

Mustafa Keskin'in doğal aday adayı
Genel merkez kararı ile Hikmet Keskin'in görevden el çektirilmesi sonrası birçok aday arasından Erdoğan'ın il başkanlığı görevine atadığı Mustafa Keskin'in doğal aday adayı olduğu kongre için ilerleyen günlerde taliplilerin katlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.Bu kez hataya yer yok!

AK Parti'nin Düzce'de yerel yönetimde 10-0, genel seçimde ise 3-0 yaptığı günlere geri dönmesini isteyenler İl Başkanlığı koltuğuna işin ehli ve bu görevi layıkiyle yapabilecek bir ismin gelmesini istiyor.Özellikle küskünlerin geri kazanılması noktasında genel merkezin doğru adayla yola çıkmasının gerekliliğine işaret edenler, AK Parti Düzce 7. Olağan İl Kongresi'nin partinin Düzce'deki kaderinin şekillenmesinde de kilit rol oynayacağı görüşünü dile getiriyor.

Ortak kanı: Ankara doğru karar vermeli
Tüm bu unsurlar göz önüne alındığında partiyi seçimlere taşıyacak kadronun ince eleyip sık dokunarak belirlenmesi ve kapalı kapılar ardında yapılacak görüşmeler sonucunda Ankara'da hakkaniyetli bir aday belirleme sürecinin yaşanması umut ediliyor. Genel merkezin tek adayla kongreye gidilmesi prensibi doğrultusunda il başkanlığı için açıklanacak ismin Düzce'de partiyi toparlaması ve kuracağı ekiple güven kazanması önem taşıyor.


 
Yorumlar (27)
Hasan çiçek 8 ay önce
Fevai aslan...bir daha bi daha..bi daha bi daha
duzceli 8 ay önce
Buyuk supriz salih kuscuoglu hakki be kardesim
aykut 8 ay önce
torpillı atama olmasın insanları kendi iradesine bırakın
nıhat 8 ay önce
cumayerindede akp bitti baskanı egodan yuruyemıyor. degısım sart
kasabalı 8 ay önce
imran aktepe olsun en iyi karar
Ümit Ergün 8 ay önce
Bu davanın çilesini çekmiş, eziyetine katlanmış, önce Allah, Vatan, Din, İman diyen kişilere ihtiyacı var. Son 2-3 dönem teşkilat ve başkan hataları sebebi ile büyük düşüş var. Dolayısı ile Düzce'nin 1 Hikmet alacağı var.
düzceli 8 ay önce
EEE SIRA ZIRAAT BANKASINA GELDİ SONRA NEYİ SAATACAKLAR BAKALIM
Fatma Nurten Batur 8 ay önce
Ak Parti Düzce'm için kim hayırlı olacaksa ona nasıp olsun inşAllah...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
açık