banner615

banner614

banner701

AK PARTİ'Yİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

banner619

Düzce eski Milletvekili Metin Kaşıkoğlu'nun kızı Hülya hayatını İzzet Özbey ile birleştirdi. Nikahı Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın kıydığı düğün merasimine protokol ve AK Partili bir çok isim katıldı.

Siyaset 17.03.2019, 14:35 18.03.2019, 18:18
3912
banner682

22. ve 23. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu’nun en mutlu günü... Eski Vekil Kaşıkoğlu'nun kızı Hülya, İzzet Özbey ile dünyaevine girdi. Düzce'deki bir düğün salonunda gerçekleşen merasimde çiftin nikahını Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kıydı. Düzce protokolü ve AK Partililer düğüne katılarak, Kaşıkoğlu ailesinin mutluluğuna ortak oldu.Davetliler arasında Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, eski Milletvekili Fevai Arslan, İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz de yer aldı. İlk dansın ardından pasta kesimi ve takı merasimi ile devam eden düğünde genç çiftin mutluluğu yüzlerinden okundu. Düğün merasimi keyifli müzikler eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
Öncü Medya Ailesi olarak genç çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner710
Yorumlar (5)
Kaan 1 yıl önce
Hırsızlar Milleten Alınan Vergiler Zengin Düğün Yapıyorlar Oh Ne Alah Memleket
Sn Bakanım 1 yıl önce
Giyim tarzınıza yardımcı olan yok mu?
Normal 1 yıl önce
Oo zengin düğünü mü evet alırım bir kaç kare,dünyanın yükünü fakirler çeker keyfini de zenginler sürermiş. Ekmekten elektrikten su dan doğalgazdan vergi al uçuk maaşları kendine tahsis et sonra krallar gibi yaşa. Ne güzel Dünya değil mi.
Serdar Gürler 1 yıl önce
Biraz daha sarılıp sarmalanın işte günümüzün türkiyesi herkes bizi kıskanıyor ne demezsin ama.
Düzceli 1 yıl önce
Siyasi olursan basındasın fukarasan kapını açan olmaz
23°
hafif yağmur