banner615

banner614

banner701

AK PARTİLİLER EDİRNE YOLCUSU

banner619

AK Parti Düzce heyeti, partisinin 100. genişletilmiş il başkanları toplantısına katılmak üzere 24 Aralık’ta Edirne’ye gidiyor. Toplantı bir daha aday olmayacağını açıklayan İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu için belki de son “genişletilmiş il başkanları toplantısı” olacak.

Siyaset 23.12.2014, 17:08
202
AK PARTİLİLER EDİRNE YOLCUSU
banner682

AK Parti 100’üncü Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, 24 Aralık’ta Edirne’de yapılacak. Şanlıurfa’da yapılan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Aralık ayındaki toplantının Edirne’de yapılacağını duyurmuştu. AK Parti Edirne İl Başkanlığı ise Aralık ayındaki toplantı için çalışmalara başladı. AK Parti’nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Başbakan Davutoğlu’nun yanı sıra birçok bakanın da katılması bekleniyor.
Düzce’den ise Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbulut, Gençlik ve Kadın kolları başkanlarının toplantıya katılacağı öğrenildi.
Bir daha aday olmayacağını açıklayan ve yaklaşık iki hafta sonra yapılacak il kongresiyle il başkanlığının sona ermesi beklenen Kaşıkoğlu, son kez genişletilmiş il başkanları toplantısına katılacak
Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (0)
20°
kapalı