banner615

banner614

banner701

ANKARA'DA ÖNEMLİ ZİYARET

banner619

Yaş haddinden emekliye ayrılan Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can'ın yerine atanacak isim için Ankara'da istişareler başladı. AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin Diyanet İşleri Başkanlığı'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Siyaset 13.02.2020, 12:12 13.02.2020, 15:00
1231
banner682
Bir süre önce emekliye ayrılan Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can'ın yerine İl Müftülüğü makamına Müftü Yardımcısı Ünal Baş vekalet ederken, asaleten atanacak isimle ilgili AK Parti harekete geçti.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bunun için Ankara'da temaslarda bulundu. Diyanet İşleri Başkanlığı'na ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı  Mustafa Keskin ve Milletvekili Fahri Çakır, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile bir araya gelerek, Düzce'deki din hizmetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında istişareler yaptı.Sohbette 10 Mayıs 2018 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Düzce'de görev yapan ve yaş haddi dolayısıyla emekli ayrılan Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can'ın yerine gelmesi istenen din görevlisi de gündeme geldi. Çakır ve Keskin, kısa sürede Düzce Müftülüğü'ne atama yapılması konusunda Düzce'de oluşan beklentiyi aktardı.AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, ardından Düzceli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Selim Argun'u ziyaret ederek hasbihal etti.


 
Yorumlar (20)
Vatan 8 ay önce
cuma vaazlarında dua ederken şehitler anılırken ağzına Atatürk 'ü ağzına almaya müftü getirin siz bunu söyleyemeyenleri seviyorsunuz destekliyorsunuz hadi bakalım.
Kemal 8 ay önce
Çok önemli vAllahi.
İsa 8 ay önce
4 rekat namazı 5 TL ye kıldıran bu kurumu kapalım
Şakir 8 ay önce
Adamların oturduğu koltuklara bakın namazlardan topladıkları paralar ile kurdukları saltanata bakın
Aygün 8 ay önce
Siyaset işine giren bu devlet kurumu hemen kapatılmalı
Ergün 8 ay önce
Bunlar sayesinde ben dahil herkes dinden uzaklaştı kapatın bu hayinleri siyasetçileri
Vatandaş 8 ay önce
Asalak ve vatan hainliği ile meşhur mesleği islam ticareti olan ve sayelerinde görülmemiş derecede ateistin yoğunlaştığı bu HIYANET İŞLERİ adlı kurum derhal kapatılmalıdır
HALK 8 ay önce
SAYIN VEKİLİM sizleri öncüde görme şerefine nail olduk her halde yurt dışındaydınız en kısa zamanda halkın içinde görmek isteriz ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
parçalı bulutlu