banner615

banner614

banner701

BARIŞ GÜMÜŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce il Teşkilatı, gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısı ile Merkez İlçe Başkanlığı için Barış Gümüş’ ün adaylığını açıkladı.

Siyaset 22.12.2019, 16:44 23.12.2019, 10:32
1739
banner682

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığını için Barış Gümüş tanıtıldı. Barış Gümüş, Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünden alıntı yaparak, “Benim iki büyük eserim var, biri Türkiye Cumhuriyeti Diğeri Cumhuriyet Halk Partisi dediği ve bizlere armağan ettiği, eserlerini ilelebet yaşatacağız” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Cumhuriyet Halk Parti’ sinin 9 Eylül 1923 kuruluş tarihinden bugüne kadar başta önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere partimize hizmet etmiş bütün büyüklerimizi saygıyla ve sevgiyle anıyoruz. Yapılacak seçimlerde başarıyı yakalayabilmek adına çok çalışacağız. Belediye Başkanlığı ve Millet vekili çıkara bilmek için var gücümüzle canla başla çalışacağız.”

Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Barış Gümüş’ ün yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor. Yönetim listesinde, Rukiye Bilgin ( Ev Hanımı), Ebru Gümüş ( Ev Hanımı ), Sinem Özgüner ( Muhasebeci ), Elif Çelenk (Mali Müşavir ), Cemil Özbek ( Emekli ), Hilmi Yazgeldi ( Esnaf ), Sinan Doğan ( İnşaat Teknikeri ), Ulaş Özten ( Mühendis) Ümit Çavuşoğlu (Makine Mühendisi ) Celal Ceylan ( Esnaf ),Melih Kırmızı ( Satış ve Pazarlama ) Yığitcan Su içmez ( İşci ) isimler yer almaktadır.

Yorumlar (9)
vatandaşhaklı 8 ay önce
arkadaş parti parti dolaşıyor, son durak chp anlaşılan.
Yönetim Kurulu adayları n 8 ay önce
Yönetim Kurulu diye yazılan isimlerin yarısı Aday tanıtımında piyasada yok. Kime oy verecek bu delege Daha en baştan böyle yapıyorlarsa ileride seçildikten sonra çalışmaya kimse bulamazsınız. Yazık ne hale gelmiş koskoca CHP Düzce'de.
Geçmiş olsun 8 ay önce
Aday arkadaşı gaza getirip ortaya çıkaranlar acaba arkadaş seçildiği takdirde aynı performansla çalışacak mı? Madem o kadar arkadaşı düşünüyorlardı neden gencecik insanları yerel seçimlerde tek başlarına ortaya attılar?
Emre bektaş 8 ay önce
Çok tebrik ediyorum.
tebrik 8 ay önce
genç insanların siyasete katılması güzel,ayrıca güzel günler yakındır
H.G. 8 ay önce
Kafa değişmedikçe ne olursa olsun değişmez.... koltuk sevdası değildir aslolan
...
Vatandas 8 ay önce
Basarilar diliyorum. Gencler ulke icin onemli. Onlarda ulke icin yola cikmislar. Basarilar
Çiğdem gümüş 8 ay önce
Ulu önder Atatürkün yolunda adaletli ve dürüst tebrik ediyorum. Başarılı olacağına inanıyoruz. Yolun açık olsun..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
kapalı